Це сталось! У Зеленського приголомшили: допомога людям – вже провели роботу!

0

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що компенсацію за електроопалення отримають 571,6 тисячі споживачів, а середній розмір компенсації становитиме 564 грн.

Про це вона заявила на брифінгу в межах всеукраїнського форуму «Україна 30. Платіжка».

«Постанова вже прийнята… Ми вже її навіть і реалізували, тому що ми провели роботу з Міненерго, з постачальниками універсальних послуг. Ми взяли заявку на тих всіх людей, кому ми компенсуємо цей пільговий тариф, власне, ту дельту, ту різницю, і ми вже навіть перерахували їм кошти на постачальників універсальних послуг, які будуть зараховані на особисті рахунки споживачів. І таким чином… компенсацію отримають 571,6 тисячі споживачів і середній розмір компенсації 564 грн. Тобто щомісяця до 15 числа три місяці поспіль ми будемо відшкодовувати таку компенсацію для людей», – зазначила міністр.

Як зазначила Лазебна, оскільки людям потрібно було допомогти швидко, то «ми поки що зняли ці гроші з програми субсидій, у нас було 36,6 млрд, зараз ми 1,4 млрд віддали на цю програму, але програма субсидій теж поки що забезпечена».

«Тому головне для нас пройти опалювальний сезон, а потім далі будемо бачити і корегувати», – зауважила міністр.

Вона нагадала, що у зв’язку зі скасуванням пільгового тарифу на електроенергію було запроваджено урядове рішення про компенсацію категоріям споживачів, на яких воно вплинуло.

«Це тим, у кого житлові приміщення були обладнані електроопалювальними установками, у яких відключено централізоване опалення і будинки яких негазифіковані, і це дитячі будинки сімейного типу, багатодітні та прийомні сім’ї. Оцим трьом категоріям – зараз нова програма, компенсаторні механізми, для покриття різниці, пов’язаної у зв’язку з відміною пільгового тарифу на електроенергію», – пояснила Лазебна.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я