Ціни на комуналку поміняються! Кого це торкнеться в першу чергу!

0

Під час великого прес-марафону 10 жовтня Володимир Зеленський заявив, що незабаром в Україні ціни на комунальні послуги можуть знизиться в два рази.

Про це пише akcenty.

Видання “РБК-Україна” повідомляє, що політолог Олексій Якубін розповів про два законопроекти в Раді, які покликані знизити вартість комуналки.

Експерт каже, що у Верховній Раді вже зареєстровано кілька законопроектів, згідно з якими ціни на послуги комунальників можна буде знизити в два рази, до того ж в них вже є нова формула розрахунку ціни на газ.

Політолог додав, що в тарифах дуже часто враховують вартість імпортного газу, проте якщо його замінити українським то вартість за послуги стане відчутно нижче. Він вважає, що Україна здатна забезпечити себе блакитним паливом, адже видобуток налагоджена і виробництво країни це дозволяє.

Якубін зазначив, що уряду необхідно направити вектор дій на зниження вартості комунальних послуг, а не тільки на її утримання. Тим більше, в даний момент вже є відповідні законопроекти. За його словами дані дії необхідними в нинішній ситуації.

Джерело

Загрузка...