Зеленський зробив потужну заяву про легалізацію зброї! Українцям підготували сюрприз!

0

Президент Володимир Зеленський вважає передчасним легалізувати носіння вогнепальної зброї в Україні.

Про це він заявив на прес-марафоні.

«Я думаю, що в країні, на території якої дуже багато зброї, неофіційної, ми не можемо давати можливість, щоби люди носили зброю», — сказав він.

Зеленський додав, що в майбутньому це можна буде обговорювати в «якомусь форматі», але зараз це передчасно.

«На території нашої країни дуже багато зброї, неофіційної, різної. Через те, що у нас війна. І зрозуміло, що коли почалася війна, у нас в кожній сімї була зброя. Всі купували, частину віддавали військовим, частину залишали. Вся боялися. Я гадаю, що зараз зброя повинна бути заборонена. Колись, в якомусь форматі ми можемо це обговорювати. Мені здається, що буде хаос», — зазначив він.

Зазначимо, у квітні Зеленський, коли ще був кандидатом у президенти, заявляв, що виступає проти легалізації зброї й за дозвіл на використання марихуани у медичних цілях.

Варто нагадати той факт, що глава Національної поліції Ігор Клименко заявляв, що легалізація зброї та проституції в Україні можлива тільки після закінчення бойових дій.

За словами Клименка, після завершення бойових дій потрібно вилучити незаконну зброю й вислухати експертів для прийняття цього рішення.

 “Але все це – після того, як закінчаться бойові дії і не буде постійного джерела надходження нелегальної зброї, зате буде можливість належного контролю за легальною”, – пояснив очільник Нацполіції.

Крім того, голова Нацполіції Ігор Клименко підтримує легалізацію проституції в Україні у разі ухвалення «цивілізованого, законодавчого рішення» на державному рівні.

Відповідаючи на запитання журналістів журналістів про його ставлення до легалізації проституції голова Нацполіції сказав: «Якщо на державному рівні буде прийнято цивілізоване, законодавче рішення щодо легалізації проституції, напевно, так. Тому що ми все одно цієї проблеми не позбудемось».

При цьому, відповідаючи на запитання про його ставлення до легалізації легких наркотиків, Клименко сказав, що не підтримує її, бо «суспільство до цього не готове».

«Що стосується легалізації легких наркотиків, я бачив, чим закінчується прийом легких наркотиків у дітей. Вважаю, суспільство поки до цього не готове», – вважає очільник Національної поліції.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяУ понеділок кільком областям обіцяють туман, іншим – пожежну небезпеку!
наступна статтяЦіни на комуналку поміняються! Кого це торкнеться в першу чергу!