Тупицького остаточно знищили – обшукають все! Втекти не вдасться – країна на ногах!

0

ДБР дозволили провести слідчі дії в Тупицького в рамках кримінальної справи щодо ексголови Вищого госпсуду часів Януковича.

Сьогодні Печерський суд виніс 13 ухвал про обшуки в квартирі, будинку, транспортних засобах, за місцем роботи й у родичів Олександра Тупицького, відстороненого від посади голови Конституційного суду. Цю інформацію ZN. UA повідомили джерела в Конституційному суді, а джерела в Печерському суді її підтвердили.

За даними Тупицький і його оточення знають про майбутні обшуки, так як вони досить довго протистояли ухваленню цих рішень.

Обшуки будуть проводитися в рамках кримінального провадження в якому фігурує Віктор Татьков – голова Вищого господарського суду України в роки президентства Віктора Януковича (2010-2014).

Слідство інкримінує Тупицькому підкуп свідка і дачу завідомо неправдивих свідчень (ст. 386, ч.2 ст. 384 УК Украины).

Повідомлення про підозру Тупицькому підписував заступник генпрокурора Роман Говда, і 29 грудня воно було відправлено поштою до Конституційного суду. На думку адвокатів, підозру не можна вважати врученою, так як така форма повідомлення може бути застосована лише до тих, хто перебуває розшуку і чиє місцезнаходження невідоме правоохоронцям.

За тиждень до підписання підозри «Схеми» опублікували розслідування про участь Тупицького у подіях, що привели до зміни власника заводу в Зугресі, й опублікували запис розмови Тупицького з донецьким бізнесменом Владиславом Дрегером.

Судячи з запису, Тупицький намагався переконати бізнесмена не давати свідчень про його роль у подіях навколо «Зуєвського енергомеханічного заводу», в заволодінні яким підозрюють Віктора Татькова. Колишній голова Вищого господарського суду України хпереовається від слідства в Австрії.

Автори матеріалу стверджують, що Тупицький теж міг отримати частку в підприємстві і оформив її на довірену особу. З 2009 року міноритарним співвласником заводу став Борис Румаков, на ім’я якого Тупицький виписував довіреність на управлінням його автомобілем.

Джерело

Загрузка...