Тупицький не здається – влаштував немислиме! У Зеленського не забарились – потужно видали!

0

Тупицький не приходить на засідання суду щодо обрання йому запобіжного заходу, тому що розуміє, чим це може закінчиться, заявив 25 травня в ефірі телеканала “Україна 24” представник президента у КСУ, нардеп від “Слуги народу” Федір Веніславський.

Розмову про це почали у зв’язку зі скеруванням до суду обвинувального акта щодо Тупицького.

Згідно з документом, ексголову КСУ обвинувачують у злочинах проти правосуддя.

“Те, що він систематично не з’являвся до суду для обрання запобіжного заходу, лише підтверджує, що він відчуває, що перспективи судового розгляду будуть для нього несприятливі. Матеріали справи з обвинувальним актом передані до суду, він фактично змінить статус із підозрюваного на підсудного. І у випадку, якщо особа, яка має статус підсудного, не з’являється до суду, діють інші норми.”, – сказав представник президент.а у КСУ.

За словами Веніславського, якщо Тупицький “буде знову систематично ухилятися від явки до суду, будуть задіяні примусові заходи”.

“Що стосується кримінального провадження, це якраз є закономірним результатом діяльності органів досудового розслідування, які зібрали весь необхідний масив доказів, які свідчать про те, що є всі підстави для того, щоб суд виніс обвинувальний вирок для пана Тупицького щодо злочинів проти правосуддя. Це за великим рахунком те, через що президент відсторонив пана Тупицького від посади судді КСУ, і це стало підставою для того, щоб органи досудового розслідування могли ефективно працювати без перешкод з боку Тупицького”, – пояснив нардеп від “Слуги народу” Федір Веніславський.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я