У Кулеби відповіли на протест МЗС Білорусі щодо авіаблокади з боку України!

0

Не Україна створює проблеми у відносинах з Білоруссю, а навпаки – деструктивна політика білоруської влади. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко у відповідь на ноту протесту білоруського посольства у зв’язку з ухваленням Україною рішення щодо припинення авіасполучення між Україною і Білоруссю, зазначають Патріоти України.

“Закриття авіасполучення з Білоруссю стало вимушеним, але вкрай необхідним кроком. Він має на меті ґарантування безпеки та захист українських громадян”, – пояснив Ніколенко ухвалене Україною рішення.

За прикладом України з міркувань безпеки низка інших країн ухвалила аналогічні рішення, європейські авіакомпанії почали облітати білоруський авіаційний простір, додав речник МЗС.

За його словами, примусова посадка літака Ryanair в Мінську під надуманим приводом, фактично взяття в заручники пасажирів цивільного рейсу та підступний арешт журналіста Романа Протасевича довели відсутність “червоних ліній” та непередбачуваність подальших дій білоруської влади.

“Саме тому посольству Білорусі слід апелювати не до України, а до влади своєї країни, політика якої стала небезпечною для решти країн світу”, – резюмував Ніколенко.

У ноті протесту посольства Білорусі зазначено, що білоруська сторона з подивом сприйняла рішення української сторони про припинення авіасполучення між Україною та Республікою Білорусь через авіаційну подію, яка не має стосунку до України. Білоруські дипломати розраховують на скасування цього “обурливого” рішення.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я