Site icon Звістка

Тимошенко вимагає референдум по землі і “формулою Штайнмайера”! Що скаже Зеленський?

Парламентська фракція “Батьківщина” вимагає від влади спиратися на думку людей, приймаючи стратегічні рішення з питань, які становлять загрозу існуванню України, – розпродаж землі, нашої стратегічної власності, застосування формули Штайнмайера.

Про це лідер партії Юлія Тимошенко заявила на погоджувальній раді парламентських фракцій і груп. Зокрема, вона наголосила на необхідності прийняття законопроекту про всенародний референдум, і нагадала, що саме закон про народовладдя був першим в передвиборчій програмі президента, передає obozrevatel.com.

“Так, на референдум потрібно винести питання продажу землі, адже люди зараз виступають проти такого рішення. Так, за останніми соціологічними опитуваннями, 73% людей категорично проти продажу землі, а 81% проти продажу іноземцям, а ще дві третини вимагають референдуму із земельного питання “, – нагадала Тимошенко.

Крім того, вона зазначила, що багато українців вимагають референдуму і по застосуванню “формули Штайнмайера”.

Тимошенко заявила, що вимагає від президента накласти вето на прийнятий в парламенті законопроект про скасування переліку об’єктів, заборонених до приватизації.

“Як можна скасувати перелік, коли там все науково-дослідні інститути. Є загроза, що їх продадуть просто як приміщення. Там 124 об’єкти Укроборонпрому, це наші оборонні заводи! Скасування заборони на приватизацію цих об’єктів – це пряме зазіхання на незалежність, суверенність держави. треба розробити новий перелік, а потім підписати вже закон “, – зазначила Тимошенко.

Джерело

Exit mobile version