За перевищення швидкості водіїв будуть позбавляти прав!

0

Правоохоронці мають намір посилити покарання за перевищення швидкості. Зараз цей штраф складає від 255 грн до 510 грн – залежно від того, на скільки перевищена швидкість. Зараз же в МВС планують за її перевищення на 50 км / год позбавляти прав на півроку, повідомляють «Вести».

Як зазначається, світовий досвід показує, що грошима карати порушників малопродуктивно, оскільки водії пам’ятають про нові штрафи перші півроку, а потім «розслаблюються», передає ubr.ua.

А про проблеми з чисельністю ДТП наші громадяни знають не з чуток. Наприклад, за дев’ять місяців 2019 року в Україні було зафіксовано 114,769 тис. ДТП, що на 7 тис. Більше, ніж в 2018-му. З них 18,446 тис. – з постраждалими. Всього ж в аваріях на дорогах країни загинули 2369 і травмовано 23,476 тис. Осіб. При цьому, скільки ще постраждалих в аваріях померли в лікарні – невідомо, оскільки таку статистику ніхто не веде.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій (до речі, колишній підлеглий міністра МВС Арсена Авакова) назвав ключові фактори, які необхідно змінити, щоб зменшити кількість ДТП. За його словами, в першу чергу потрібно мінімізувати людський фактор, розробивши автоматичну фото- і відеофіксацію, оскільки виходить замкнуте коло: держава будує кращої якості дороги, а люди починають швидше їздити, збільшуючи тим самим кількість ДТП.

Джерело

Загрузка...