У Гончарука придумали два шляхи, як розмитнити евробляхі!

0

Влада України зараз розглядають два варіанти доступного розмитнення автомобілів на європейських номерах, повідомив глава «АвтоЕвроСіли» Олег Ярошевич з посиланням на заяву українського прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

Про це пише hyser.

Перший варіант – з нинішніх правил розмитнення «евроблях» прибрати поправки вартості з урахуванням віку автомобіля. Це повинно значно здешевити легалізації «евроблях».

Другий варіант – введення стандартної ставки в 500 доларів для автомобілів старше десяти років. Це допоможе уникнути випадків, коли українцям за легалізацію «евробляхи» доводиться платити стільки ж, скільки вона коштує (а часто навіть більше вартості автомобіля).

На якому конкретно варіанті зупиняться влади України – не відомо. У всякому разі, Олексій Гончарук поки що не став віддавати перевагу жодному з вищеназваних варіантів.

Нагадаємо, що в Україні набуде чинності нова формула для розмитнення «евроблях», яка буде враховувати всі правила «справедливого оподаткування». А ось за їх порушення власники таких авто можуть отримати серйозний штраф. Відповідне заяви зробив глава Комітету з питань податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Гетманцев повідомив про дане рішення під час виступу на мітингу за доступну розмитнення, який пройшов під Радою. Також він підкреслив, що ця акція «евробляхеров» є дострокової, оскільки вже був запущений робочий процес по створенню нового закону для розмитнення автомобілів. Більш того, проект уже був розглянутий в Міністерстві інфраструктури, а зовсім скоро він буде направлений до Мінфіну.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Чого ця мерзота має право качати країну?” Савченко різко висловилась на адресу Порошенка!
наступна статтяГороскоп на 11 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!