Гороскоп на 11 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Овнам доведеться змиритися з тимчасовою паузою у справах. Не варто планувати на цей день ні індивідуальні починання, ні спільні заходи: невидима рука долі буде перешкоджати розвитку задумів. На тлі зовнішньої тиші може розігратися уява, не виключені завищені таємні сподівання та очікування. Зірки радять скористатися можливістю відпочити і розслабитися, раніше лягти спати, інформує Ukr.Media.

Телець

У Тельців сьогодні може виявитися знижена працездатність. Рутина здасться нудною, а на оригінальні починання не вистачить енергії. Не варто чекати підвищеної активності й від інших людей. Уповільнений темп подій спровокує гру уяви, мрії про майбутнє, запустить ланцюг спогадів або асоціацій. Буде час трохи краще обміркувати новини або плани, ще раз прокрутити в голові недавню розмову.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам не варто розраховувати на просування в справах. Не рекомендується будувати або різко змінювати плани, проводити важливі наради, братися за нові завдання, що вимагають концентрації. Протягом дня буде знижуватися дисципліна і гострота уваги, можуть опинитися поза зоною доступу потрібні люди. Зросте ймовірність помилок, помилок, спотворення перспективи, нездійсненних «наполеонівських» планів.

Рак

Раки аж до ночі можуть залишатися під впливом своїх емоцій, вірувань, надій або таємних переконань. Над логічним мисленням у більшості Раків будуть превалювати інтуїтивні здогадки (в цілому вірні). Перешкодити об’єктивному погляду може ідеалізм, романтизм, небажання прийняти дійсність такою, яка вона є. Важливо зберегти критичність мислення, не відійти занадто далеко в «інші світи».

Лев

«Друзями» Левів аж до ночі залишаться знижений тонус і підвищена емоційність. Можуть нагадати про себе шкідливі звички, психологічні залежності. Нестабільний настрій позначиться на справах, в тому числі, на оцінці безпеки. Можуть стати більш хиткими моральні позиції. Рекомендується відпочинок. Добре зануритися у віртуальний світ: гра, фільм, спогади, романтичні або еротичні мрії.

Діва

Сьогодні Діви психологічно і морально залежать від навколишньої атмосфери, а її стабільною не назвеш. Вам може передатися чужа помисливість, підозрілість, скутість або тяга до інтриг. Якщо у вас багата уява, ви можете піддатися надмірним фантазіям, стати жертвою привабливих асоціацій і набудувати повітряних замків, особливо, у тонкій сфері романтичних стосунків і інтимного діалогу.

Терези

Сьогодні можливості Терезів обмежують обставини. Навіть самим активним і енергійним представникам знаку доведеться на час приборкати свою підприємливість. Приводом «зменшити обороти» може стати самопочуття, але не виключені й інші причини, наприклад, вихованець або обстановка на службі. Зірки радять не хвилюватися при невизначених симптомах тривоги: дуже ймовірно, що сигнал виявиться помилковим.

Скорпіон

В цю добу Скорпіони не потребують підказок, так як кращим лоцманом для них стане власне чуття. Помилки вірогідні у фінансовій сфері або в морально-етичній сфері, але зірки кажуть, що сьогодні вони носять швидше відтінок дрібного промаху або милого перебільшення, а не тотальної катастрофи. Наприклад, ви будете готові витратити більше наміченого на свої примхи або на тих, кого ви любите.

Стрілець

Сьогодні Стрільці залежні від сімейної атмосфери, емоційного та духовного резонансу з аудиторією і близькими людьми. Багато які Стрільці будуть дуже добрі і гостинні. Небезпечно піддаватися спокусі підживити своє самолюбство зайвою порцією уваги, слави, любові: швидше за все, це форма зваблювання і самообману. Навряд чи має сенс вимагати від оточуючих більше, ніж вони готові (або зобов’язані) вам дати.

Козеріг

Сьогодні Козероги можуть розслабитися, дозволити собі опертися на інтуїцію або віддатися своєму настрою. Зіграє роль психологічна атмосфера, культурний або морально-етичний контекст моменту, а також викликаний музикою чи іншим впливом асоціативний ряд. Можливо, для вас виявиться заразливою чужа сентиментальність, віра, романтична емоція, поблажливість або підозрілість.

Водолій

Водоліям зірки підказують, що цей день не сприяє практичності, діловій хватці і швидкості реакцій. Успішність і милість небес можуть виявитися ілюзією. Якщо вам здалося, що ви вхопили за крило птаха щастя, варто трохи почекати, нічого не роблячи: швидше за все, ви виявите, що поквапилися, погарячкували, піддались фантазіям, пропустили уразливість або не помітили обман.

Риби

Протягом дня Рибам стане важче стримувати свої фантазії і примхи. Зросте ризик сплутати реальні потреби з примхами і надмірностями. У відсутність контролю, нав’язливі бажання приймуть форму одержимості, можуть нагадати про себе старі погані звички. Це прекрасний день, якщо ви заздалегідь відкладете всі справи, щоб відіспатися, усамітнитися, послухати музику, віддатися почуттям, побути у віртуальному світі.

Загрузка...
попередня статтяУ Гончарука придумали два шляхи, як розмитнити евробляхі!
наступна статтяПостійна мерзлякуватість: які її основні причини! Чим може бути викликаний незрозумілий холод…