Постійна мерзлякуватість: які її основні причини! Чим може бути викликаний незрозумілий холод…

0

езрозумілий холод — далеко не найкраще відчуття. Перш ніж з ним боротися, потрібно дізнатися можливі причини цієї чутливості, повторюваного ознобу, тремтіння, інформує Ukr.Media.

Анемія

Викликана вона недостатністю заліза, фолієвої кислоти або вітамінів групи B, серед симптомів — втома, блідість, утруднення дихання при навантаженнях, майже постійне відчуття холоду.

Як показав досвід, харчування фруктами відмінно справляється з анемією.

Вживання спиртних напоїв

Алкоголь розширює кровоносні судини, розташовані близько до поверхні шкіри — з’являється оманливе відчуття тепла. В реальності ж кров переносить внутрішнє тепло назовні. Коли судини повертаються до норми — відчуття тепла проходить, залишається озноб, внутрішній холод.

Втома

Якщо тіло занадто втомлене, воно може частково розладнати нервову систему, включаючи механізми терморегуляції. Втома організму уповільнює його реакції, зменшує вироблення енергії.

Недолік заліза

Цей мікроелемент відіграє ключову роль у забезпеченні клітин крові киснем. Що, у свою чергу, важливо для загальної регуляції тепла в тілі.

Без сумніву краще фруктів нічого немає.

Погана циркуляція крові

Деякі люди, маючи нормальну температуру тіла, відчувають холод тільки в кінцівках. Причина може полягати в проблемах циркуляції крові, спровокованих різними факторами. По-перше, серце, забезпечуючи досить крові для загального підтримування температури, може в певній мірі не постачати кінцівки. По-друге, погане проходження артерій на рівні рук або ніг; оскільки кров з труднощами проходить ці артерії, кінцівки страждають від її нестачі.

Тільки спорт тут допоможе. Хоча б кожен день ходіть сходами і тренуйте серце.

Хвороба Рейно

Це хронічне захворювання, при якому мерзлякуватість кінцівок проявляється нападами. Часті спускові механізми — переохолодження, сильне нервове збудження. Загострення може тривати від декількох хвилин до годин. Можуть бути порушені не тільки ноги та руки, але також і ніс, рот, вуха.

Обмеження харчування

Значна частина отриманої енергії витрачається на підтримання постійності температури тіла. Сувора дієта, суворий піст не забезпечують достатню кількість калорій для достатнього вироблення тепла. Але тут все залежить від маси вашого тіла і звичок харчування.

Конституція тіла

Худорляві високі люди більш схильні до дії холоду, чим більш повні та низькі. Жировий прошарок забезпечує збереження температури. Це стосується і дітей. Таким же чином м’язисті люди менше схильні до впливу низьких температур.

Жировий прошарок повинен бути тонким і рівним шаром покривати тіло.

Проблеми зі щитовидною залозою

Якщо до мерзлякуватості додається втома, сухість шкіри, витончення волосся, набирання маси, причина може полягати в порушенні роботи щитовидної залози.

Дегідратація

Людське тіло великою мірою складається з води. Серед різних функцій, які вона забезпечує, є і регулювання внутрішньої температури.

Реактивна гіпоглікемія

Чутливість до холоду, тремтіння входять в число симптомів цієї хвороби. Цей синдром часто зустрічається у людей з непереносимістю глюкози, діабет (не завжди), хворобами підшлункової залози.

Деякі медикаменти

Численні препарати можуть стати причиною відчуття холоду або погіршити стан, наприклад, заспокійливі, барбітурати, судинорозширювальні засоби для підвищення артеріального тиску, деякі протиепілептичні препарати та інше.

Загрузка...
попередня статтяГороскоп на 11 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!
наступна статтяУ США заарештували українських бізнесменів, близьких до Трампа! Відповідатимуть в суді!