У США заарештували українських бізнесменів, близьких до Трампа! Відповідатимуть в суді!

0

Двоє американських бізнесменів, які фінансували виборчу кампанію Дональда Трампа, були затримані за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній.

Двоє спонсорів виборчої кампанії Трампа на виборах президента США, які допомагали його адвокату Руді Джуліані лобіювати розслідування відносно Джо Байдена, були затримані в середу пізно ввечері за звинуваченням у порушенні правил фінансування виборчих кампаній і, як очікується, стануть перед судом в четвер.

Мова йде про бізнесменів, уродженців України та Білорусі Лева Парнаса і Ігоря Фрумана.

У травні Джуліані назвав цих двох чоловіків своїми клієнтами. За даними Федеральної виборчої комісії, вони обидва фінансували виборчий фонд республіканської партії, в тому числі Трампа, і в травні 2018 року виділили 325 тисяч доларів комітету, який підтримує чинного президента США.

З кінця 2018 року Фруман і Парнас представили Джуліані декільком українським прокурорам для обговорення справи Байдена. Також вони лобіювали звільнення посла США в Україні Марі Йованович, яку Трамп зняв з посади цієї весни.

Комітети Палати представників минулого місяця запросили документи і свідчення цих бізнесменів, що стосуються їх взаємодії з адміністрацією Трампа, Джуліані і українськими чиновниками.

Джерело

Загрузка...