Site icon Звістка

“У мене є кілька особливостей”! Підозрюваний у вбивстві Шеремета зробив гучну заяву під час суду!

Підозрюваний в організації вбивства Павла Шеремета військовий, волонтер і музикант (Riffmaster), Андрій Антоненко під час суду 14 грудня зауважив, що має низку фізіологічних відмінностей від людини, яку зафіксували камери спостереження в день вбивства журналіста.

Зокрема, Антоненко зазначив, що у людини на відео 2016 року борідка форми “еспаньолка”, у той час як він носить від 2013 року цілісну бороду, котра з роками відрізняється лише довжиною. Підозрюваний звернув увагу і на комплекцію людини на відео. 

“У мене є кілька особливостей, які мене відрізняють від багатьох людей. У мене плечі трохи похилі, трошки подовжена шия, що зовсім не сходиться з людиною, яка показана там. Плюс ще один момент – вуха. Мої вуха зламані, я займаюся боротьбою, там людина з ціленькими вушками. І ще один момент, характерна риса – мої руки, вони покриті татуюваннями. Якщо подивитися на людину на відео, то там цього немає”, – сказав він.

Бренд-амбасадорка “Сільпо Resto” Аврора Огородник прокоментувала висловлювання відомого музиканта. Вона зауважила, що розчарована слідством. За її словами, відео з камер спостереження не є доказом. Огородник додала, що понад 20 років знайома із Антоненком і їй також відомо про його анатомічну особливість.

“Якщо одним із доказів є відео потенційного підозрюваного (запис відеокамер в ніч перед вбивством), то прошу – звільніть головного у світі фахівця з ходи/фігури. У Андрія є анатомічна особливість, а саме – плечова лінія. І вона кардинально, радикально не збігається з фігурою людини на відео”, – йдеться в її дописі у Facebook.

Переглянути більше новин

Джерело

Exit mobile version