У Нацполіції розповіли про карантинні порушення в Україні на Великдень!

0

У Великодню ніч поліція обіцяла жорстко реагувати на порушення карантину церквами, аж до застосування спецназу. На ділі виявилося, що карантин ігнорувався в 13 областях України, але до порушників поліцейські поставилися дуже лояльно. За все про все складено лише три протоколи, хоча з місць повідомляють про скупчення людей, часто-густо без засобів захисту від вірусу, зазначають Патріоти України.


Так, в поліції відзвітували, що за минулу добу в 19 храмах виявили скупчення людей (більш дозволених 10 осіб) і присутність громадян без масок. Чотири порушення зафіксовані в Донецькій області, по два в Дніпропетровській і Запорізькій. По одному випадку виявлено в Києві, Житомирській, Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Тернопільській, Харківській, Черкаській та Чернігівській областях.«Поліцейські склали три адміністративні протоколи і почали одне кримінальне провадження.

Решта матеріали вивчаються», – заявив глава Нацполіціі Ігор Клименко. Генерал уточнив, що протоколи за порушення карантину складені в Запорізькій, Рівненській і Чернігівській областях.За правопорядком в громадських місцях у Великодню ніч стежили понад 26 тисячі поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії. Всупереч карантинним правилами, перед церквами і всередині храмів зібралися натовпи віруючих. Особливо значний натовп можна було спостерігати в Святогірській лаврі (Донецька область).

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я