У ці хвилини! Виключити з фракції – депутата погнали : документ на столі – підписи зібрані!

0

Фракція “Слуга народу” вирішила виключити народного депутата Євгенія Шевченка зі свого складу й надіслала відповідний документ керівництву парламенту.

Про це повідомляє пресслужба партії “Слуга народу” та джерело “Української правди” у фракції.

“Народний депутат України Євгеній Шевченко був виключений з фракції “Слуга Народу”. Відповідне рішення ухвалено більшістю голосів.

Зібрані всі необхідні підписи. Незабаром документи будуть передані керівництву Верховної Ради для оголошення в залі”, – йдеться у повідомленні.

У фракції “Українській правді” повідомили, що голосування підписаними листами по ньому було розпочато ще 2-3 тижні назад. Станом на ранок неділі не вистачало підписів для ухвалення рішення (треба 70%), “але вчора він сам посприяв активізації людей”.

Тепер документи від фракції пішли до Дмитра Разумкова.

Сам Шевченко прокоментував у Facebook: “Нарешті мене виключили з фракції “Слуга народу.”! Ми підемо своїм шляхом. А ці соросята угроблять країну і президента остаточно”.

Окрім того, що Шевченко підтримує самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, 23 травня він привітав затримання опозиціонера Романа Протасевича. Зазначимо, що Шевченко сам неоднократно просив виключити його зі складу фракції.

Нагадаємо, що 20 квітня Шевченко полетів до Мінська на зустріч з Лукашенком, хоча Україна не визнає його легітимним президентом Білорусі. Фракція після цього закликала його пояснити свій візит, а він натомість попросив виключити його з фракції. Він заявляв, що його політичне бачення не збігається з баченням партії. Водночас Шевченко продовжує бути членом фракції.

Це була не перша його поїздка до Білорусі. Він там був 21 грудня і назвав демонстрантів, які протестували проти фальсифікацій виборів режимом Лукашенка, зневажливим словом «змагарі». Від початку протестів у Білорусі нардеп неодноразово виступав на підтримку самопроголошеного президента. Він заявляв, що люди виходять на акції, бо їм «нудно», і вітав Лукашенка з перемогою.

Крім Лукашенка, депутат симпатизує Анатолію Шарію Довідка, Миколі Азарову і телеканалу «НАШ» , а негативно налаштований щодо Джорджа Сороса , Дмитра Кулеби та нового українського правопису.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я