У Зеленського зробили термінову заяву про вибори! Це все пояснює!

0

Партія “Слуга народу” на місцевих виборах хоче привести до місцевих органів влади нових людей.

Про це сказав, перший заступник голови фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна”.

“Ми хочемо навесні спробувати масштабувати успіх партії “Слуга народу” на місцеві вибори. В першу чергу (успіх – ІФ), у тому, що ми змогли завести до Верховної Ради абсолютно нових людей”.

“Хочемо щось подібне зробити на місцевих виборах – максимально відкрити двері і ліфти для нових людей, в тому числі шляхом підвищення престижності бути місцевим депутатом, підвищення престижності бути старостою”.

За словами політика, в даний час у партії йдуть дискусії про підхід до формування списків кандидатів “Слуги народу” на місцевих виборах.

Корнієнко також розповів, що “Слуга народу” має намір в рамках децентралізації забезпечити роботу Центру надання адміністративних послуг у кожній новоствореній громаді.

“Ми хочемо в рамках децентралізації реалізувати підпроект “тотальної ЦНАПізації”. Наша мета – забезпечити в кожній новоствореній громаді ЦНАП, а в ньому реалізовувати по максимуму послуги, які можливо спустити на його рівень. Щоб у людини не було постійної потреби виїжджати в районний чи обласний центр”, – сказав він.

Корнієнко також зазначив, що в майбутньому цілком реальним є “спустити” частину послуг на старост.

“Наступний рівень, – трохи на майбутнє, але теж реально, – спустити частину цих послуг на старост. Щоб староста села міг, наприклад, видавати свідоцтво про смерть, про народження, реєструвати шлюби, реєструвати бізнес просто в селі”, – сказав він.

Варто зазначити, що Новою главою “Слуги народу” може стати перший заступник голови фракції “СН” Олександр Корнієнко, який під час парламентської кампанії очолював виборчий штаб партії. Як повідомила народна депутатка України із фракції “Слуга народу” Роксолана Підласа, нині Корнієнко – “найімовірніший варіант”,

Вона нагадала, що чинний глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков має залишити свій пост у зв’язку з обранням на посаду спікера Верховної Ради. За її словами, у фракції наразі обговорюється ця тема і можливі кандидатури. На запитання, чи може очолити партію Олександр Корнієнко, вона відповіла: “Не виключаю такої можливості. Я б навіть сказала, що це найімовірніший варіант”. Підласа визнала, що “не чула” про те, щоб називалися ще які-небудь прізвища, крім Корнієнка.

Втім, наголосила вона, остаточно питання вирішиться на з’їзді партії, який збереться наприкінці жовтня. “Арахамія ж є главою фракції, і він залишається ним, тут жодних змін не очікується”, – запевнила депутатка.

Джерело

Загрузка...