Ми з Вами попрощаємось! Порошенко втік від Білецького! Екс-гарант аж побілів!

0

Лідер Нацкорпусу Андрій Білецький нагадав Порошенку, що саме він підписав Мінські угоди, а формула Штайнмаєра — це чатина цих угод. Білецький пояснив, чим вона небезпечна.

Про це він сказав в ефірі програми ″Свобода слова Савіка Шустера″.

Білецький продемонстрував документ, підписаний у 2016 році, який доводить, що в Мінську -2 було узгоджено спочатку відведення сил, далі закон про ОРДЛО, помилування сепаратистів, відновлення соціальних навантажень і лише 9-м пунктом йшло відновлення контролю над держкордоном, 10 — вивід збройних угрупувань окупантів та найманців.

″План Штайнмаєра це надзвичайно небезпечна історія для України. По-перше тому, що вона імплементує владу терористів на місцях. Ці люди стануть частиною української влади. Ми самі визнаємо їх частиною України. І коли війна почнеться знову, а у Росії є такі плани, ми вже не зможемо посилатися на те, що ми воюємо на Донбасі з агресором. Нам будуть говорити, що ви воюєте з частиною української автономної території, з українською владою і з українською народною міліцією. По-друге. Це дає можливість Путіну прямо говорити про те, що російська трактовка того, що відбувалося на Донбасі, є правдива. Вони будуть всім казати — Україна визнала, що це не терористи, не бойовики і Росія до них не має жодного відношення. Ми самі визнаємо, що це не агресія а був внутрішній громадянський конфлікт. І це надзвичайно небезпечно″, – підкреслив Білецький.

Білецький підкреслив, що всі забувають надзвичайну важливу річ — те, що перед тим, як запрацює ″формула″, буде розведення військ. І це катастрофічна ситуація. Бійці за кожен метр платили кров’ю, тепер їм кажуть — просто відійти. Люди, які проживають в тих містах, ї яких будуть відведені ЗСУ, шоковані, вони не знають, куди їм діватися, вони розуміють, що Україна їх просто залишила.

″Петро Порошенко в 2015 році також робив розведення, і була створена сіра зона. Сьогоднішній президент мав би подивитися на досвід попереднього і побачити, що це не працює″, – підкреслив Білецький.

На його слова Порошенко відповів: “За країну (говорити, – ред.) ти не маєш ні підстав, ні повноважень”.

Під час перерви Білецький вступив у суперечку з Порошенком. Білецький пробував запитувати щось екс-президента, на що той швидко відповідав, і намагався відійти від розмови, як зазначають джерела в студії, Порошенко помітно нервував,  а обличчя аж побіліло.

Відео до слова опублікували на Facebook-сторінці “Шустер LIVE” з підписом: “Суперечка продовжується навіть у рекламній паузі”.

У коментарях до відео користувачі підтримали Білецького. 

Джерело

Загрузка...