Гороскоп на 06 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овнам доведеться змиритися з холодком, закритістю та нальотом офіційності у відношеннях. Теплоті може заважати стара образа, різниця у віці та статусі. Найбільш рівними виявляться союзи, де партнери не чекають один від одного чудес, готові контролювати пориви своїх емоцій і залишаються реалістами. Небажано починати в цей день переговори, заводити романтичні знайомства, скорочувати дистанцію, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельцям краще бути мінімалістами, не прагнути до повної свободи і розкоші. Не завадить стриманість в іміджі, помірність у харчуванні і підкреслена ввічливість у спілкуванні з усіма без винятку людьми, включаючи іноземців, незнайомців, персонал установ і колег по роботі. Можливий невеликий дискомфорт у зв’язку з побутом, здоров’ям або умовами подорожі, скромний набір бонусів і послуг.

Близнюки

Сьогодні кращі друзі Близнюків — скромність і обережність. Вам не варто спокушати в цю добу долю, починаючи нові справи або вплутуючись в якісь пригоди, в тому числі, романтичні і сексуальні. День пройде чудово, якщо ваші поточні справи в повному порядку, ви готові мислити тверезо і вмієте задовольнятися малим. Найприємнішою новиною може виявитися відсутність поганих новин.

Рак

Сьогодні Ракам складно розраховувати на душевну теплоту та повну довіру. У будь-якому спілкуванні буде чимало формальностей. Співрозмовник може бути дуже суворим або надто скромним. Однак дистанція може стати рятівною, наприклад, допоможе зберегти пристойності і не довести справу до сварки. Для гармонійного спілкування бажано дотримувати етикет і стандартні ритуали. Не варто укладати шлюб чи інший союз.

Лев

Сьогодні Леви можуть дозволити собі лише скромні задоволення, так і ті, ймовірно, їм доведеться ретельно дозувати. Широкому, безтурботному й веселому способу життя аж до ночі може заважати нездужання, вантаж накопичених проблем або список невиконаних зобов’язань. Можливо, вам належить пам’ятати про дієту, господарські потреби, потреби вихованців або про інших людей, які обмежують вашу свободу в деталях.

Діва

Попри вимушені обмеження, Дів чекає цілком вдалий день. Вибір сьогодні невеликий, але ви всюди легко знайдете оптимальне рішення. Не виключено, що з жорсткими рамками буде куди важче змиритися вашим близьким, наприклад, дітям або пасії. Скромний бюджет або вузький набір сценаріїв може стати проблемою, якщо ви розраховували на масштабний захід або сподівалися вразити чиюсь уяву.

Терези

Сьогодні Терезам не стати лідерами, в тому числі, у власному будинку. Сімейні та інші рамки значно звузять поле гри і ваші можливості. Не скрізь спрацює ваша чарівність і талант дипломата. Буде складно отримати в повній мірі визнання, любов, турботу. Утримати позиції допоможуть витримка, міра і досвід. Не варто займатися домашнім затишком, вибирати одяг і косметику, проявляти ініціативу чи агресію.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонам не варто приймати за чисту монету прояви ввічливості та люб’язності. Атмосфера цієї доби схиляє до дотримання умовностей, за якими нелегко розгледіти справжні почуття. Це день, коли важко посваритися, але немає і передумов для зближення. Формальності, які диктуються етикетом, можуть бути доповнені іншими лімітами, наприклад, може виявитися обмежений час зустрічі.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям краще відкласти покупки і фінансові рішення, особливо, якщо обмежені кошти і є борги. Чим скромніше бюджет, тим складніше правильно ним розпорядитися. Можна помилитися при виборі, продажі, обміні. Не варто просити в борг у друзів і партнерів. Небажані довгострокові вкладення коштів: висока ймовірність потрапити в невдалий момент і місце, вибрати не тих людей або не ту схему.

Козоріг

Сьогодні Козерогам життєво необхідно оцінювати себе і свою ситуацію об’єктивно, пам’ятати про особисті норми і міру, рахуватися зі здоров’ям, звичками, біографією, індивідуальними природними даними, домашньою атмосферою, істинним рівнем таланту і кваліфікації. Замість ініціативи та емоційності, краще проявити скромність, стриманість, обережність. Не рекомендуються покупки і косметичні процедури.

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки радять залишатися за лаштунками подій і не прагнути терміново здійснити свої бажання. Всі заходи краще перенести на завтра, а в дану добу обмежитися підготовкою, тренуванням, тестуванням, пробою пера. Важливо вчасно навести порядок у своїх справах, відносинах, речах і думках, відмовитися від усього, що виявилося непотрібним, застарілим, неспроможним або небезпечним.

Риби

Сьогодні Рибам краще виключити зі своїх планів романтичні задумки, а в ділових питаннях не надто покладатися на дружбу і симпатію. Важливо не робити нічого, що увійде в суперечність з етикетом, пристойностями, правилами і законами, у тому числі в професійній сфері і у сфері партнерських відносин. Не варто відмовлятися від запрошення на офіційний захід, якщо це корисно для вашої кар’єри.

Загрузка...