Удар у відповідь! Блінкен вразив своїми словами – одразу після візиту в Україну!

0

Державний секретар США Ентоні Блінкен провів телефонну розмову з міністром закордонних справ РФ Сергієм Лавровим, під час якої заявив, що адміністрація президента Сполучених Штатів Джозефа Байдена не зволікатиме з відповіддю на агресію з боку Москви в США.

Про це заявив представник Держдепу Нед Прайс.

“Державний секретар Блінкен підтвердив намір президента Байдена захищати американців та діяти на захист інтересів США у відповідь на дії Росії, які завдають шкоди нам або нашим союзникам”, — заявив Прайс.

Своєю чергою, очільники зовнішньополітичних відомств двух країн домовились зустрітись в Рейк’явіку наступного тижня. Ця зустріч буде першою  після приходу до влади адміністрації Джо Байдена.

В той час у столиці Ісландії проходитиме зустріч голів МЗС країн Арктичної ради. У повідомленні МЗС РФ зазначено, що Блінкен і Лавров проведуть окрему двосторонню зустріч “на полях” цього форуму 20 травня. У Держдепартаменті це також підтвердили.

Чи говоритимуть вони про організацію зустрічі президентів США і Росії, або чи буде будь-яким чином обговорена тема України — не уточнюється.

Нагадаємо, держсекретар США Ентоні Блінкен перебував з візитом в Україні 6-7 травня.

В українському МЗС повідомили, що посилення взаємодії між Україною та США як демократичними союзниками в регіоні Центральної Європи та Чорного моря значною мірою сприяє безпеці та процвітанню обох держав та євроатлантичного регіону в цілому.

Так президент України Володимир Зеленський обговорив із державним секретарем США Ентоні Блінкеном питання безпеки в Чорноморському та Азовському регіонах.

“Ми також обговорили питання безпеки в Чорноморському та Азовському регіонах, і тут ми бачимо також спільні дії”, – сказав президент України Володимир Зеленський на спільній із держсекретарем США Ентоні Блінкеном прес-конференції у Києві.

Він також повідомив, що є ідея щодо цієї співпраці, проте її треба ще узгодити, а потім про неї оголосити.

“У нас є одна велика фундаментальна ідея… не буду говорити про неї публічно з вами. Треба, щоб усі сторони узгодили цю ідею, і тоді ми обов’язково про неї розповімо суспільству”, – зазначив президент.

Держсекретар Сполучених Штатів Ентоні Блінкен назвав продуктивним свій візит до Києва, в рамках якого він провів переговори з президентом України Володимиром Зеленським. Блінкен підкреслив, що американська сторона «сповнена рішучості» перед агресією з боку Росії.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я