Українським водіям восени зроблять послаблення! Подробиці ініціативи!

0

В Україні пропонують дозволити водіям перевищувати швидкість на 30-60 км / год на міжнародних і національних автомобільних дорогах.

Відповідний законопроект № 3744 зареєстрований в парламенті. Незадовго до закриття останнього пленарного засідання третьої сесії було отримано висновок Комітету з питань бюджету. Про це свідчать дані на сайті Верховної Ради., Передає РБК-Україна.

Відзначається, що ініціативу нардепа Сергія Гривко про внесення змін до статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо дозволеного перевищення швидкості руху на міжнародних і національних автомобільних дорогах (реєстраційний номер 3744 від 25.06.2020) Комітет розглянув на своєму засіданні 15 липня.

Експерти вирішили, що законопроект не потребує додаткових витрат і не матиме прямого впливу на показники бюджетів.

“У разі прийняття відповідного закону він може вступати в силу відповідно до законодавства”, – йдеться у висновку.

Де і на скільки хочуть збільшити допустимий ліміт швидкості

Ініціатива пропонує скасувати штрафи за перевищення встановлених обмежень швидкості руху авто на міжнародних і національних автомобільних дорогах:

мають по одній смузі для руху в кожному напрямку більш ніж на 30 км / год
мають дві смуги для руху в одному напрямку більш ніж на 40 км / год
мають три і більше смуги для руху в одному напрямку більш ніж на 50 км / год
При цьому штрафувати на 510 гривень пропонується за перевищення допустимого ліміту швидкості більш ніж на 60 км / год на міжнародних і національних автомобільних дорогах, що мають три і більше смуги для руху в одному напрямку.

Так як нардепи вже пішли на літні канікули, даний законопроект зможуть розглянути в Раді тільки на наступній – четвертій сесії, яка почне свою роботу 1 вересня.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяФальшивки наповнили Україну! В НБУ назвали найнебезпечніші купюри!
наступна статтяТільки 20 секунд! Чудова звичка для здорового хребта в будь-якому віці!