Уряд на ногах, скандальне викриття – “просочена” корупцією! Зеленський не зупиниться – тотальна реформа!

0

Основний напрямок діяльності Державної митної служби на даному етапі – повнокадрове реформування. Про це в інтерв’ю для видання “Цензор.Нет” повідомив очільник відомства Павло Рябікін.https://www.youtube.com/embed/3DRks3r6mek?feature=oembed

Одним із ключових питань до чиновника, було те, наскільки сильно необхідно оновити кадровий склад митниці.

“На жаль, метастази корупції проникли глибоко. Може, ви бачили відео, яке я розмістив у Facebook , про те, як інспектор Галицької митниці оформляє вантаж? У нього перша дія така: бере паспорт, відкриває – і якщо немає 100 грн, не починає оформлення. Навіть більше, коли йому поклали 200 грн, він заліз у кишеню, дістав гроші і дав здачу”, – відповів Рябікін.

Очільник Держмитної служби наголошує що у цього ролика є своє продовження.

“До людини приходить служба внутрішньої безпеки, і він при них з’їдає гроші, які набрав”, – описав чиновник ситуацію, зафіксовану на відео.

У березні Рябікін заявляв, що митників переведуть на контрактну форму роботи. Таке рішення допоможе “скорегувати це середовище, яке досі передбачало, що людина, яка потрапила до системи, дуже швидко цією системою переломлювалась і ставала її частиною”, розраховує голова відомства.

Під час інтерв’ю посадовець не відкинув, що така кардинальна зміна підходу може призвести до втрати професіоналів.

“Але ми почали взаємодіяти з двома категоріями, у яких бачимо великий кадровий резерв для себе. Це студенти-випускники митних вишів, тобто молодь, яка умовно ще не зіпсована. І друга – ті, хто пройшов службу в зоні АТО і має вищу освіту. Ми на базі навчального центру розробили прискорений курс підготовки митного інспектора і почали взаємодію з ветеранськими організаціями. Ми отримали протягом тижня приблизно 2800 анкет від охочих перейти на службу в митниці. Це люди у віковій категорії від 18 до 50 років, із яких ми вже сформували першу навчальну групу. Думаємо, що до середини травня вони отримають перші сертифікати про те, що можуть працювати інспекторами митного оформлення”, – додав Рябікін.

Нагадаємо, після засідання РНБО від виконання обов’язків усунули понад 100 працівників Державної митної служби, серед яких 17 керівників митниць і митних постів.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я