“Важкі рішення. Доведеться пояснювати всім…”! У Зеленського є два варіанти вирішення по Донбасу!

0

За словами міністра закордонних справ, він подав президенту “план А” і “план В” по врегулюванню ситуації в Донбасі

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що у президента Володимира Зеленського є два плани щодо врегулювання конфлікту в Донбасі. Про це глава МЗС розповів в прямому ефірі ток-шоу Свобода слова.

“Специфіка моєї роботи не дозволяє розповісти вам все, що планується в закритих кабінетах, але повірте мені, що у нас є і” план А “і” план В “, – заявив міністр.

Перший план, за словами Пристайко, передбачає досягнення за столом переговорів домовленостей, які, “під тиском наших західних партнерів”, виконала б Росія.

Якщо реалізувати мирний план не вдасться, то, за словами міністра, буде обговорюватися питання посилення контролю над кордоном: “Це теж один з планів: як зробити так, щоб більше через наш кордон, яка зараз встановлена ​​де-факто, а насправді це просто частина нашої території, не проходили терористи, які підривають машини в Києві і Маріуполі “.

“Всі ці плани розроблені і запропоновані президенту. І це його завдання, людини, якого ви вибрали президентом, прийняти ці складні, неприємні, важкі рішення, які потім доведеться, ймовірно, пояснювати всім”, – резюмував Пристайко.

Джерело

Загрузка...