“Викликав найбільше суперечок”! Арахамія виступив проти “імунітету” від відставки Авакова!

0

Глава парламентської фракції “Слуга народу” Давид Арахамія виступив проти надання так званого імунітету на один рік міністру внутрішніх справ Арсену Авакову.

Захист від відставки для членів уряду мав узгодитися 4 жовтня, після розгляду програми дій Кабміну, повідомило OBOZREVATEL обізнане з ситуацією джерело.

Однак на засіданні фракції Арахамія повідомив, що його затвердження не означає імунітету для окремих осіб.

“Зокрема для того, який викликав найбільше суперечок при призначенні. Це було питання від частини членів фракції. Воно виникло у зв’язку з тим, що президент раніше представляв кандидатуру Авакова як тимчасову”, – повідомив співрозмовник.

Як відомо, 29 серпня президент України Володимир Зеленський запропонував залишити Арсена Авакова на посаді міністра внутрішніх справ. Він став одним із двох міністрів, які залишилися в оновленому Кабміні після обрання президента і Ради.

Того ж дня Рада підтримала призначення Арсена Авакова на посаду глави Міністерства внутрішніх справ. Заяву про його кандидатуру на першому засіданні Верховної Ради зробив новообраний прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

Додамо, що нещодавно, Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков отримав шістьох нових заступників.

Про це у Facebook повідомив народний депутат Олексій Гончаренко, який опублікував проєкт розпорядження Кабінету міністрів про призначення заступників для глави МВС.

Згідно з документом, першим заступником Авакова став Яровий Сергій Анатолійович.

Також заступниками міністра внутрішніх справ призначені:

  • Гончаров Сергій Михайлович
  • Ковальчук Тетяна Іванівна
  • Геращенко Антон Юрійович
  • Павлюченко Катерина Володимирівна
  • Гогілашвілі Олександр Генріхович

До слова, для багатьох стало великою несподіванкою те, що Колишній очільник Національної поліції Сергій Князєв став радником міністра внутрішніх справ Арсена Авакова на громадських засадах та увійшов до колегії міністерства.

 “Я хочу подякувати Князєву за роки праці в поліції взагалі та за роки праці на посаді Голови Національної поліції. Ми всі пам’ятаємо, що ви зробили для держави на Донбасі, в непрості часи в Закарпатті, в Рівненській області. Останні соціологічні дослідження показали, що рівень довіри до поліції становить 51% – це заслуга Сергія Князєва особисто в тому числі”, – заявив Аваков.

Аваков запевнив, що рішення про відставку Князєва – це “плановий крок, який не обумовлений негативними факторами та брудною інформаційною кампанією проти офіцера поліції”.

Джерело

Загрузка...
попередня стаття“Важкі рішення. Доведеться пояснювати всім…”! У Зеленського є два варіанти вирішення по Донбасу!
наступна статтяПpогноз синoптиків на виxідні і настyпний тиждень! Поxолодання, замoрозки і нaвіть снiг!