Від мінус 3 до плюс 19 градусів! Суперечлива погода встановиться на початку тижня!

0

Початок тижня в Україні буде ще холодним, але до її кінця температура повітря підвищиться.

Про це повідомляють на сайті Українського гідрометцентру.

У понеділок, 7 жовтня, вдень стовпчики термометрів покажуть +7 … + 9 градусів за Цельсієм. Найтепліше буде на півдні країни – +11 … + 13 градусів. Але там також можливі невеликі опади у вигляді дощу. Дощ також прогнозують у Вінницькій і Дніпропетровській областях.

У вівторок, 8 жовтня, очікується така ж погода, як і в попередній день. Однак опади імовірні на сході України – в Харківській, Луганській і Донецькій областях. На заході країни вночі заморозки, температура опуститься до -1 …- 3 градусів морозу.

У середу, 9 жовтня, температура повітря на території України підніметься на кілька градусів. Синоптики прогнозують на заході вдень +11 … + 13 градусів, на сході, в центрі і півночі – 9-12 градусів тепла.

У четвер, 10 жовтня, в країні стане ще тепліше. Стовпчики термометрів піднімуться до позначки +12 … + 16 градусів за Цельсієм. Але синоптики обіцяють дощі в Україні, крім Волинської та Рівненської областей.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяДемарш в ПАРЄ! Експерт пояснив, як Україна нашкодила собі!
наступна статтяА тепер, гнuдо, подивися в очі родичам Сергія”, – Виннику кинули в пику його слова! “Якщо бути відвертим, за Крим не загuнув жоден солдат”! (Фото)