Демарш в ПАРЄ! Експерт пояснив, як Україна нашкодила собі!

0

Демарш української делегації, яка вирішила не брати участі в осінній сесії ПАРЄ, це наслідок некомпетентності і непрофесіоналізму її членів. І ніякої користі для Києва від таких дій не буде, переконаний військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов, передає Главред.

“Я прочитав інтерв’ю глави нашої делегації і оцінки наших юристів. Хочу сказати, що демаршем у нас прикривається повна некомпетентність і відсутність професіоналізму членів делегації. Вони не знають, навіщо туди їхати, тому і не поїхали. Вони абсолютно не готові до участі в цій сесії “, – заявив він.

До того ж це безглуздий вчинок, вважає експерт.

“А демарш … Кому? Пану Макрона – людині, яка очолює другу економіку Європи? Це смішно. Ось якщо Макрон вирішить влаштувати нам демарш, у нас будуть величезні проблеми як в політичному, так і в економічному плані. Тому що сьогодні Франція, Німеччина і Італія розділили ЄС на трьох: одні взяли Єврокомісію, інші – Європарламент, треті – Центробанк Європи. це три ключові країни. Влаштовувати їм демарш – це самогубство “, – зазначив Жданов.

І резюмував: “Тому не треба прикривати некомпетентність і неготовність працювати в ПАРЄ політичними демаршами, так як це може боляче вдарити по нам самим”.

Джерело

Загрузка...