Гороскоп на 07 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

День принесе Овнам несподівані звістки або запропонує оригінальний погляд на знайомі події. Інтерес можуть викликати питання, пов’язані з фінансами, комунікаціями і новими технологіями, наприклад, новації в грошових взаєморозрахунках. Новини стануть двигуном прогресу. Також, ця доба мотивує на неформальне співробітництво і контакт із друзями, допомагає розвивати мережевий сегмент бізнесу, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні Тельців може здивувати нестандартна мова друга, начальника, клієнта, партнера або пропозиція, пов’язана з кар’єрою. Непередбачена подія змінить плани Тельців-фрілансерів. Можлива несподівана реакція на новину чи на чужій відгук. На хвилі останніх новин вам корисно швидше реагувати на технічні новинки, але краще почекати з важливим рішенням і обережніше вести будь-які переговори.

Близнюки

Інформаційний фон дня мотивує Близнюків на поповнення багажу знань, особливо у сфері техніки, програмування, комунікацій, медицини та природознавства, а також допомагає їм розширити географію своїх контактів. Стане пізнавальною поїздка, контакт з іноземним кореспондентом або з далеким другом. У той же час, не обійдеться без збоїв, сюрпризів, пригод, можливі нездужання в дорозі.

Рак

В цей день зірки не радять Ракам «залипати» на власних потребах, рекомендують не триматися за шаблони і не надавати надмірно великого значення тонким емоційним відтінкам. Головна цінність цієї доби — у свіжій інформації та неформальних зв’язках. Не варто упускати можливість побути серед друзів, дізнатися останні новини і обговорити з різних сторін животрепетні теми, соціальні або інтимні.

Лев

Сьогодні Левам потрібен зворотний зв’язок з друзями, але ще важливіше розуміння з близькими. Будь-які новини можуть викликати несподівану негативну реакцію в сім’ї. Баланс думок простіше підтримати в емоційно нейтральній обстановці. Чим сильніше зачіпають почуття, звички, особисті таємниці і приватне життя, тим складніша бесіда. Варто делікатніше говорити про ламання звичного укладу: можлива нервозність, підозрілість.

Діва

Сьогодні Дів чекають сюрпризи в рутинній роботі, в поїздках, при спілкуванні з друзями та колегами, у контактах з сервісами. Можливий інтерес до тем, пов’язаних з медициною, наукою, комунікаціями, обслуговуванням, програмуванням, новою технологією. Джерело роздратування одночасно стане стимулом для розвитку, особливо, якщо ви любите вчитися чи для вас життєво важливо адаптуватися до нової обстановки.

Терези

День дає Терезам шанс виразити себе в незвичній формі, і не так уже важливо, офіційна це робота або фріланс, стандартне заняття або нове хобі, бізнес або спорт. До активності й експерименту може підштовхнути несподівана новина. Навіть при сильному ентузіазмі зірки радять не робити вкладень і не відкривати проектів на постійній основі: може виявитися нестабільною фінансова сторона справи.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіонів не залишать байдужими сімейні новини і сенсації у колі друзів. Багато які Скорпіони самі будуть ініціаторами (провокаторами) розмови. Варто пам’ятати, що будь-яка бесіда в цей день загрожує прийняти несподіваний для вас оборот. Можливо, доведеться на ходу освоїти новий прийом ведення діалогу або незнайомий термін. У вашого співрозмовника або опонента на цьому полі буде явна перевага.

Стрілець

Для Стрільців цей день може виявитися пов’язаний з нововведеннями, контактами і поїздками. Він гарний для спілкування з однодумцями та обміну новинами, а заодно і для просування ваших власних ідей. Можливе інтенсивне мережеве спілкування. У будь-якій розмові може бути порушена таємна «хвора» тема. Краще обходити її стороною, якщо ви не хочете когось поранити або розкривати свій власний секрет.

Козеріг

Сьогодні Козерогам корисно стежити за оновленнями у сфері фінансів і взаєморозрахунків, за прогресом на ринку електроніки, мережевих послуг, програмних продуктів. З придбанням конкретних новинок зірки не радять поспішати: високий ризик отримати упереджену інформацію і помилитися у виборі. Не варто повністю довіряти і іншим новинам цього дня, наприклад, порадам друзів, словам дітей, любовним зізнанням.

Водолій

Сьогодні Водолії енергійні і готові здійснювати свої бажання. Якщо ви впевнені у виборі, краще діяти, не відволікатися на сторонні контакти і нову інформацію: це лише зіб’є вас з пантелику. Підсумок вашого пориву може викликати пересуди, але боги удачі вас не залишать і потрібний ефект ви отримаєте. Не варто втягуватися в переговори, особливо, якщо проникливість не є вашою сильною стороною.

Риби

Сьогодні Рибам краще відмовитися від шаблонів, інакше на кожному кроці їх будуть гальмувати сюрпризи. Якщо ви вступили в контакт, вирушили в дорогу, почали наукові дослідження, опитування або інформаційний пошук, не уникнути несподіванок. Наприклад, реакція інших людей на новини або плітки часто буде розходитися з вашою. Не варто відправляти важливі листи, починати подорож, запускати новий мережевий ресурс.

Загрузка...
попередня статтяДемарш проти Зеленського! Білецький виступив зі скандальною заявою, ніякого розведення!
наступна статтяДемарш в ПАРЄ! Експерт пояснив, як Україна нашкодила собі!