Вже у вівторок! У Зеленського видали – потрібно негайно обговорити!

0

Над чим народні депутати працюватимуть на наступному засіданні у вівторок 11 травня, розповіла депутатка від “Слуги народу” Олена Мошенець в програмі на телеканалі “Україна 24”.

“Насамперед ми продовжимо розглядати правки до земельної реформи, одного із законопроєктів, який саме її стосується. Я сподіваюся, що за кілька днів ми їх розглянемо, сподіваюся на милосердя з боку, так скажемо, генераторів цих правок, які використовують їх для того, щоб виступити з певними політиканськими промовами. Водночас ми повинні дотримуватися регламенту”, — сказала вона.

Мошенець перерахувала законопроєкти, які вимагають якнайшвидшого розгляду в парламенті.

“Я хочу відзначити, що на попередніх засіданнях були прийняті стислі строки для дуже важливих законопроєктів. І я маю надію, що після розгляду земельних поправок ми повернемося, наприклад, до завершення реформи фінансових ринків, завершення закону про ринок туризму, питання, які були розпочаті.

Плюс пан Арахамія пообіцяв, що в рамках співпраці з нашими міжнародними партнерами ще кілька важливих питань, які потрібно негайно обговорити. Це, зокрема, судова реформа, законопроєкт 3711-Д. Дуже багато навколо нього дискусій, це складний законопроєкт. Поданий новий законопроєкт про призначення директора Національного антикорупційного бюро. У 2022 році буде новий директор, і ми повинні мати нормальну процедуру, яка влаштує всіх і збереже прозорість. Є над чим працювати”, — сказала вона.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я