Вже завтра! Велика пресконференція президента: підіб’є підсумок!

0

Велика пресконференція президента Володимира Зеленського триватиме близько 2,5 годин, і вперше її буде готувати не прессекретарка Юлія Мендель. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк розповів, що повідає журналістам глава держави. Про це повідомляє УНІАН.

За його словами, будуть дотримані необхідні карантинні заходи, через що обмежать кількість представників ЗМІ, а захід пройде у великому приміщенні на території заводу “Антонов”.

“Тим не менше постараємося акредитувати максимально можливу кількість представників ЗМІ. Тривалість бесіди, розуміючи важливість і актуальність прямої комунікації президента і журналістів, складе попередньо 2-2,5 години”, – сказав Подоляк.

Радник глави ОПУ назвав теми виступу Зеленського:

підіб’є підсумок двох років роботи;

проаналізує конкретні результати в конкретних реформах;

визначить подальші напрямки трансформації країни;

частково відкриє завісу того, що буде відбуватися під час серпневого святкування 30-річчя незалежності України.

«Прес-конференція буде оригінальна. Там буде ідея, відповідна до ідеї локація, будуть сенси…Він (президент – ред.) хоче побудувати звіт про два роки дуже красиво і змістовно: зі входом до самої пресконференції і з переходом потім до конкретних питань…Президент хоче, щоб люди розуміли: ось у нас точка відправна була 2 роки тому, куди ми від цієї точки дійшли сьогодні і куди ми будемо рухатися далі. І він хоче, щоб це підкреслювало і місце пресконференції, і ті слова, які він буде говорити спочатку», – повідомив Подоляк.

Подоляк додав, що модерацією пресконференції, швидше за все, займатиметься директорка комунікаційного директорату ОПУ Ірина Побєдоносцева.

В свою чергу, політолог Володимир Фесенко на своїй сторінці в Facebook зазначив:

Вчора і сьогодні чимало запитань від журналістів про теми прес-конференції Президента Зеленського.  Але тут треба розрізняти теми, які будуть піднімати журналісти (спектр їх запитань буде дуже великий, інформприводів зараз більш ніж вистачає), і теми, які буде піднімати сам Володимир Зеленський. Моє припущення: одна з таких тем буде стосуватися візії майбутнього України, тих змін, які мають відбутися з країною за час президенства Володимира Зеленського. Це було б логічно з політичної та політтехнологічної точки зору. І теми майбутнього він вже піднімає на Форумі «Україна-30». Зеленському «держава в смартфоні» ближче і цікавіше, ніж суперечки про минуле.

Таке припущення про можливий підхід Президента Зеленського до своєї великої прес-конференції опосередковано підтверджується і сьогоднішнім інтерв’ю виданню «КП в Україні» радника керівника Офісу Президента Михайла Подоляка, в якому він заявив, що ключова мета Президента Зеленського – формування нової України, трансформація держави у відкриту, прозору структуру з мінімумом чиновників. Думаю, що тут М.Подоляк відображає реальні світоглядні позиції самого Володимира Зеленського, якому як вихідцю з бізнесового середовища притаманний такий собі стихійний лібералізм.

Але, щоб я радив Офісу Президента. Замало буде загальних міркувань про майбутнє. Потрібна серйозна змістовна дискусія (і експертна, і політична) на тему місця України в світі майбутнього. Світ починає стрімко змінюватись. І нам варто розуміти ключові тенденції змін, цілеспрямовано готувати сценарії, які дадуть нам можливість зачепитися за потоки і хвилі, які ведуть до майбутнього.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я