З 1 лютого Київстар вводить нові тарифи!

0

Перед Новим роком мобільний оператор «Київстар» попередив своїх клієнтів про те, що деякі тарифні плани з 1 лютого 2020 року буде змінено. У компанії розповіли причину зміни умов тарифних планів і причини, за якими вони будуть переглянуті. Про це повідомляє vesti-ua.

Як не дивно, тарифи не тільки подорожчають – деякі тарифні плани стануть дешевшими. У «Київстар» розповіли, що перегляд торкнеться тарифів, які були запущені деякий час назад і на сьогоднішній день вже не настільки актуальні. Зміна умов старих тарифів буде проведено заради їх актуалізації та заради підвищення якості обслуговування абонентів. Представники мобільного оператора розповіли, що клієнтам будуть доступні більш вигідні пропозиції, які більше відповідають сучасним потребам. Разом з підвищенням вартості тарифних планів, підвищаться якість і кількість послуг, що надаються.

Наприклад, обсяг послуг за тарифом «Київстар Дзвінки» буде підвищено без підвищення вартості. Абоненти, що користуються тарифом «Безлім Соцмережі 2018» зможуть перейти на тариф, який на 25 гривень дешевше. Абоненти, які часто користуються мобільним інтернетом, зможуть самостійно вибрати для себе найбільш підходящий тарифний план з підвищеною кількістю мегабайт і хвилин. Крім іншого, «Київстар» пропонує абонентам тарифи зовсім без мобільного інтернету.

Абоненти з тарифом «Максимальний безлим» будуть переведені на «Все разом Екстра», ціна послуг підвищиться з 155 до 225 грн. Абонентом будуть доступні 300 хвилин для дзвінків в інші мережі.

Президент компанії «Київстар» Олександр Комаров заявляв про те, що в 2020 році оператор не планує різко підвищувати ціни по тарифам. Він говорив про це незабаром після значного подорожчання тарифних планів, яке компанія провела в жовтні 2019 року.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я