Заради субсидії! Хитрощі, як платити за “комуналку” менше

0

З приходом опалювального сезону українці починають переживати, які суми в комунальних платежах вони побачать. На істотну допомогу від держави можуть претендувати ті українці, які отримують субсидію. Однак, є й такі громадяни, які обманним шляхом намагаються отримати субсидію.

На які хитрощі йдуть українці, щоб отримати субсидію, з’ясовував Обозреватель.

Наприклад, мешканка міста Бучач Тернопільської області не вказала у своїй декларації два автомобіля, які належать членам її сім’ї. Відзначається, що мова йде про ВАЗ 1979 і 1989 року випуску. Тому, жінку хотіли позбавити субсидії і зажадали повернути близько 33,5 тисячі гривень, які вона використовувала за 10 місяців.

На засіданні суду жінка пояснила, що коли в 2007 році виходила заміж за чоловіка, не знала про наявність у нього автомобіля. А другу машину їй порадила не вказувати в декларації співробітниця управління соцзахисту. Суд прислухався до слів жінки і постановив не знімати з її сім’ї пільги.

А в Чернігові жінка “забула” вказати в декларації власного чоловіка. У підсумку, суд постановив, щоб жінка повернула державі 5200 грн виплаченої субсидії.

Досить часто виявляється, що при подачі заяви на субсидію, в декларації люди забувають вказати своїх дітей, невістку або братів, які проживають з ними на одній площі. Відзначається, що такі факти дуже легко перевірити. Тому, працівники соцзахисту стали проводити ретельну верифікацію. Якщо спливають подібні факти, громадянам доводиться повертати державі допомогу тому.

Мешканці Вінницької області відмовили в субсидії через релігійних поглядів. З’ясувалося, що жінка є прихожанкою УПЦ (МП). Багато років тому вона відмовилася отримувати ідентифікаційний код за своїми переконаннями. При цьому, в її паспорті є приметкой, що вона може здійснювати будь-які платежі без коду. Однак, через те, що її доходи неможливо перевірити в податкову службу, їй відмовили в субсидії. Примітно, що суд встав на сторону пенсіонерки, і зобов’язав профільне відомство призначити їй субсидію.

Загрузка...
попередня статтяНеприємний сюрприз! Українці будуть платити за газ по-іншому!
наступна статтяСільська бухгалтерка пустила чутку по селу, що Павло ходить до неї по-вечорам. Коли Ліді це переказали, вона одразу виставила його за двері