Зеленський не жартував! Терміново конфіскували майно в скандального оліграха. Забрали все до останнього

0

Про це повідомили в пресслужбі Харківської обласної державної адміністрації.

«РЕЄСТРАЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ ПО ВУЛ. ПЛЕХАНІВСЬКІЙ, 65 (ЗА ЦІЄЮ АДРЕСОЮ РОЗТАШОВУЄТЬСЯ СТАДІОН, – РЕД.) НА СЬОГОДНІ ЗАВЕРШЕНА, ВОНИ ВНЕСЕНІ ДО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ НЕРУХОМОГО МАЙНА. ЦЕ ВІП-СЕКТОР, ПІДТРИБУННІ ПРИМІЩЕННЯ ПІВДЕННОЇ І ПІВНІЧНОЇ ТРИБУН, ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ. ТАКОЖ 3 СІЧНЯ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ БАЗУ У ВИСОКОМУ», – РОЗПОВІЛИ В ОДА.

Раніше, 6 грудня, голова облдержадміністрації Олексій Кучер заявив, що частина приміщень стадіону «Металіст», частина дитячої футбольної академії «Металіста», тренувальна база в селищі Високому й інші об’єкти, конфісковані у Курченка, так і не прийняті в управління Харківської ОДА. Фактично цим майном користувалися треті особи, хоча ще 11 квітня 2018 року вийшло розпорядження Кабінету міністрів України, яким майнові комплекси, конфісковані у ПАТ «Футбольний клуб «Металіст», ТОВ «Металіст Холдинг» і «Металіст арена», передавалися до сфери управління Харківської обласної державної адміністрації. Та протягом всього 2018 року майно в обласну власність так і не прийняли.

Як повідомлялося, за даними ГПУ, бізнесмен з оточення президента-втікача Віктора Януковича Сергій Курченко є активним учасником злочинної організації, що завдала державі збитків на суму понад 14 мільярдів гривень. Курченко з лютого 2014 року переховується в Росії.

Джерело:bbc-ccnn.com

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я