Зеленський увів у дію рішення РНБО – ще одне завдання уряду! Тільки початок!

0

Президент Володимир Зеленський підписав указ № 196/2021 про надання чинності рішенню Ради нацбезпеки і оборони від 14 травня 2021 року, яке передбачає збільшення витрат на безпеку і оборону України.

Відповідний документ опубліковано на сайті Офісу президента.

“Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 14 травня 2021 року “Про пропозиції до Бюджетної декларації на 2022-2024 роки за статтями, пов’язаними із забезпеченням національної безпеки і оборони України”, – йдеться в указі Зеленського від 18 травня.

Згідно з рішенням РНБО, про яке йдеться в указі, в Бюджеті на 2022-2024 роки видатки на забезпечення національної безпеки і оборони України повинні становити не менш як 5% від запланованого обсягу валового внутрішнього продукту для цього сектору.

“Забезпечити під час підготовки проєктів законів про Державний бюджет України на 2022, 2023, 2024 роки збільшення обсягу видатків на національну безпеку і оборону України з урахуванням воєнно-політичної обстановки”, – йдеться в рішенні.

Ще одне завдання для уряду – передбачити право щодо державних гарантій. Вони мають забезпечити виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання, які залучені до програм обороноздатності.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я