Знову відклали! Депутати змістили дату переходу на електронний документообіг в Раді!

0

Верховна Рада підтримала за основу законопроект № 2492, який відкладає остаточний перехід на електронний документообіг в парламенті до 1 вересня 2020 року. За проголосували 259 народних депутатів.

Документ представив народний депутат від “Слуги народу”, автор законодавчої ініціативи Павло Фролов.

“Пропонується з 4 лютого по 1 вересня 20-го року зробити перехідний період, протягом якого буде діяти як паперова, так і електронна форма законодавчого процесу”, – сказав Фролов.

За його словами, рівень програмно-технологічної готовності єдиної автоматизованої системи складає майже 90%.

“Але на відміну від технічного аспекту готовності Верховної Ради… є і питання моральної і фізичної готовності суб’єктів законодавчої ініціативи, народних депутатів перейти на реєстрацію законопроектів і поправок виключно в цифровому вигляді. Я про наявність, перш за все, кваліфікованої цифрового підпису, яка, на жаль, є не у всіх народних депутатів. і, що не менш важливо, досвід і вміння працювати в системі “е-законопроект”. Більш-менш придатне уявлення про цю систему мають тільки члени комітету цифрових трансформ рмацій “, – зазначив народний депутат.

Нагадаємо, в жовтні поточного року Верховна Рада 256 голосами народних депутатів прийняла законопроект про введення електронного документообігу, пов’язаного з законодавчим процесом.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я