Site icon Звістка

Зима близько! Погода завдасть несподіваного удару, такого давно не було!

Погода найближчим часом готує українцям нищівного удару, оскільки зима увірветься в країну

Про це свідчить прогноз Наталка Діденко.

«Мімімі – буде погода в Україні в найближчу неділю, 13-го жовтня. Я навмисне показую цю прогностичну карту температури повітря аж на кінець тижня, щоб не хукать на пальці, а зігрітися хоча б прогнозом. Ну, і ми часто говоримо з вами на початку тижня про найближчій синоптичної перспективі», – зазначила вона.

Діденко стверджує, що «неділю в Україні буде сонячним і теплим. Протягом дня + 15 + 22 градуси, на північному сході + 12 + 16 градусів».

«Але бачу, що вівторок вже надувся, тому повертаємося до наших поточних холодних реалій з шапками на очі і хутряними аристократичними безрукавками у вишуканих салонах маршруток. 8-го жовтня в Україні буде переважати повітряна маса арктичного походження. Тому вночі очікується 0-4 градуса морозу, на високогір ” ї Карпат і нижче, протягом дня – просто якесь знущання над громадянами: максимально +7+12 градусів», – підкреслила вона.

У той же час у Криму і Донецькій області вночі очікується 10-15 тепла. У Києві вночі очікуються заморозки.

«У Києві вівторок буде холодним: вночі 0-2 градуса морозу, вдень +8+10 градусів. Без опадів. Потепління почнеться вже в середу, поступово, не без дощів в середині тижня. А ось в неділю будемо радіти сонцю і теплу. Тримайтеся, ліси та парки», – уточнила вона.

Як повідомлялося раніше, синоптики розповіли, чого українцям варто чекати від погоди в жовтні, і дали попередній прогноз.

Так, згідно з інформацією Гідрометцентру, другий місяць осені ознаменується зниженням температури, почнуться заморозки. Середня місячна температура в жовтні складе приблизно + 7 + 12°, в гірських районах + 6 + 7°. Місячна кількість опадів очікується 32-65 мм, в гірських районах місцями 75-100 мм

Традиційно, у другій і третій декадах жовтня відбувається зниження середньої добової температури. На Закарпатті та в південні області похолодання прийде тільки в першій декаді листопада. Загалом, другий місяць календарної осені, за прогнозами, буде тепліше багаторічної норми.

При динамічній зональній циркуляції атмосфери існує ризик сильних вітрів, особливо потужних на півночі країни і в гірських масивах. Проблемою в жовтні також будуть тумани, які значно обмежать видимість.

Джерело

Exit mobile version