Гороскоп на 08 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овни легко підуть на експеримент, поодинці, у співавторстві з партнером або з друзями. Рутинну роботу в цю добу краще відкласти. Вітаються заняття, надихаючі новизною, незвичністю, оригінальністю, свободою від рамок, перспективою прогресу, а також можливістю знайти однодумців, знайти наставника або розширити коло клієнтів. Не завадить обережність у фінансовій сфері, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям не відмовлятися від нововведень і оригінальних експериментів, особливо, бажаних. Тельці-консерватори будуть змушені піти на поводу у друзів або моди, поступитися духу часу або підкоритися новому наказу. Тельцям, не впевненим у собі, додасть бадьорості наявність однодумців, помічника або техпідтримки. Однак вам не варто починати справи на постійній основі.

Близнюки

Для Близнюків це день розширення горизонтів. Не виключено, що стимулом для нього стане спілкування з конкретною людиною: наставником, другом, іноземним підданим, партнером, дитиною. Якщо ви опинилися в некомфортній для себе ситуації, події цієї доби допоможуть вам відволіктися. Душевний підйом і незвичайні враження несподіваним чином піднімуть тонус, поліпшать моральний стан і самопочуття.

Рак

Сьогодні Раки можуть зіткнутися з несподіваною удачею, але лише за певних обставин. Однією з головних умов при цьому стане дух колективізму. Іншими словами, у вас буде набагато більше шансів зіткнення зі щасливим випадком, якщо ви активно спілкуєтесь з людьми, не забуваєте про своїх друзів (в тому числі, друзів дому або сім’ї, колег по роботі або захопленню) і вони не забувають про вас.

Лев

Цей день дає стимул і шанс Левам, які шукають популярності, люблячим компанії, що прагнуть до партнерства і співробітництва. Увагу Левів-одинаків приверне соціальна тенденція, новація, чужий успіх. Леви-батьки виявлять більше інтересу до приятелів своїх дітей. У неформальних контактів будуть неприємні побічні ефекти. Наприклад, з несподіваної причини з кимось може не скластися щире спілкування.

Діва

Сьогодні Дівам щастить у новому або несподіваному напрямку. Ймовірність оригінальних знахідок вище в непередбачених місцях, в позаурочний час, в новій компанії. Після недавніх мук ви можете зробити раптове відкриття. Зростають шанси просунутися в лікуванні хвороби, освоєнні передової техніки або прогресивної методики. Несподівана хвилина позитиву чекає власників тварин, особливо рідкісних порід.

Терези

Терезам день дає привід для оптимізму і підвищує самооцінку. Причиною гарного настрою і активності можуть стати діти, друзі, творчі, ділові або спортивні успіхи. Отримати заряд позитиву простіше, якщо сьогодні ви вирвані з некомфортного середовища, рутинної обстановки і негативного контексту. Наприклад, дієте вільно поза контролем, розвиваєте новий передовий проект, відпочиваєте в незвичайному місці.

Скорпіон

Скорпіонів цей день змушує перейнятися духом прогресу, освоїтися з нововведенням вдома або в соціумі. Свіжий погляд на речі, в свою чергу, допоможе їм підлаштуватися до нових реалій: очікуванням партнерів, публіки або клієнтів, нових смаків домочадців або друзів. Адаптуватися багатьом Скорпіонам допоможе «позитивне підкріплення»: фінансування або моральне схвалення назрілих оновлень.

Стрілець

Оптимістична атмосфера цього дня схиляє Стрільців мислити позитивно, що означає — намагатися не думати про неприємні для них реалії і тенденції. Зірки радять ловити і цінувати момент удачі, так як дарунки долі не будуть сипатися на вас вічно і ріг достатку незабаром може вичерпатися. У ваших інтересах не тільки радіти сьогоднішньому везінню, але і закріплювати успіхи, досягнуті за останній рік.

Козеріг

Для Козерогів день може бути відзначений оригінальною обновкою або порушенням звичного ходу речей. Наприклад, зміною у повсякденному меню або способі оплати послуг. Це підходящий момент для того, щоб зробити позапланову велику покупку, яка підкреслить ваш статус, допоможе вам у штурмі кар’єрних висот або у запуску свого персонального «соціального ліфта». Рутинний шопінг не рекомендується.

Водолій

У Водоліїв аж до ночі збережеться вдала можливість, головне, нею скористатися. Вашим ворогом стане недовірливість. Вам варто менше залежати від чужої думки і більше слухати власне чуття, не надавати значення порадам, коментарям (особливо образливим) і критиці. Якщо ви боїтеся прислухатися до себе, є шанс зловити удачу завдяки партнеру, друзям, наставнику, впливовому покровителю.

Риби

Сьогодні Рибам невигідно бути романтиками-одниочками. Любов і консерватизм, як аргументи, програють дружбі і прогресу. Честолюбним цілеспрямованим Рибам варто звернути увагу на нестандартні важелі, які дає їм партнерство чи членство в команді. Можна зробити вдалий хід, якщо у своїх спробах домогтися наміченого ви спираєтесь не на себе, а на інших людей або на громадську думку.

Загрузка...