Донбас хочуть обгородити від України парканом. Уже звернулися до Зеленського

0

Як стало відомо, популярний журналіст Дмитро Гордон запропонував захистити Донбас і Крим парканом, щоб не просочилися вороги 

Відповідну заяву він зробив в ефірі програми «Свобода слова з Савіком Шустером» в п’ятницю, 4 жовтня, пише « Обозреватель «.

«Я категоричний противник домовленостей з Російською Федерацією. Я повторю те, що сказав уже президенту Зеленському. На цих переговорах нас все одно обдурять. Путін не стримає слово, як не тримає ніколи », – сказав він.

«У нас є Донбас і Крим – це територія України. Люди, які могли щось робити, поїхали. Залишилися не друзі України. Якщо ми ще запустимо ворогів ще й сюди, буде крах взагалі », – зазначив Гордон.

Також він наголосив на тому, що потрібно максимально зосередитися на економіці в країні. Показати те, наскільки Україна може бути успішною країною. А ось об’єднуватися з ними не потрібно. Це може мати категорично негативні наслідки. 

Нагадаємо, що Верховна Рада зареєструвала законопроект №1089 авторства п’яти народних депутатів. Документ під назвою «Про недопущення кримінального переслідування, притягнення до кримінальної, адміністративної відповідальності та покарання осіб – учасників подій на території Донецької, Луганської областей» був поданий на розгляд ряду профільних комітетів ВРУ, серед яких комітет з питань правоохоронної діяльності, комітет з прав людини, деокупацію і реінтеграції тимчасово окупованих територій, євроінтеграційний комітет.

Авторами законопроекту стали п’ять позафракційних народних депутатів Вадим Новинський, Сергій Магера, Муса Магомедов і Вікторія Гриб, що пройшли в парламент від «Опозиційного блоку», а також самовисуванець Дмитро Шпенов.

Загрузка...