6 знаків Зодіаку, які звикли самі себе критикувати!

0

Їх дуже часто дратує те, яким чином вони себе сприймають, оскільки таке сприйняття засноване на жорстких судженнях. Ці знаки зодіаку мають занадто високі вимоги до себе.

Є багато людей, які по своїй психології постійно незадоволені своїм життям. Найчастіше їх дратує те, як вони себе сприймають і як це сприйняття засноване на суворих судженнях інших людей. Вони не можуть виправдати свої власні очікування. І хоча деякі з нас схильні до цього в меншій мірі, в астрології існують певні знаки зодіаку, які надто суворо себе судять, інформує Ukr.Media.

Ми засуджуємо себе, тому що ми порівнюємо себе з іншими. Хтось повинен бути краще нас, вірно? Чиєсь тіло стрункіше, чиясь шкіра здоровіша, чиєсь волосся краще блищить. Але коли ми дійсно незадоволені собою, ми даємо собі нереальні стандарти, які потрібно подолати. Це різниця між прийняттям правильного рішення і життям, витраченим на ненависть до себе.

Дізнайтеся про шість знаків Зодіаку, які пред’являють занадто високі вимоги до себе.

Рак

Ці люди постійно думають, що чинять не так, як заведено в суспільстві, і через це страждають докорами сумління. Від цього у них часто діагностується розлад травлення. Самоїдство і підвищені вимоги до себе ніколи не проходять дарма для людини. Ніхто не витрачає більше часу на роздуми про те, чи дотримуються вони дієти, чи прийнятна у них вага, ніж Раки.

Вони не вірять в дієти, але проводять своє життя, намагаючись знайти способи схуднути. Рак не буде прислухатися до критики, тому, що він не вірить ніяким іншим думкам, крім своїх власних. Але Раки також суворо засуджують себе за те, що вони занадто намагаються відповідати всьому тому, чого вони не хочуть.

Риби

Люди цього знаку хочуть, щоб все йшло гладко весь час, а коли цього не відбувається, вони беруть на себе провину і вважають, що те, що все пішло не так, — це тільки їх вина. Жалість до себе не чужа Рибам, і все це випливає з глибокої необхідності судити інших, і себе самих.

Можливо, ви зробили не те, що потрібно, але для Риб це не вважається таким поганим, як те, що зробили вони. До інших людей вони не пред’являють таких підвищених вимог, як до себе.

Звичка занадто критично ставитися до себе не дозволяє Рибам досягати високих успіхів у професійній діяльності, найчастіше вони залишаються на другорядних місцях.

Діва

Діви йдуть по життю, несучи за собою тягар відповідальності за все у своєму житті, незалежно від того, чим вони займаються. Вони не судять себе за те, що вони погані люди. Можливо, саме ця висока планка, якої вони завжди намагаються досягти, не дозволяє їм розслабитися.

Вони надмірно судять себе, коли думають, що зробили щось неправильно. Іноді ця вина стає настільки сильною, що такі люди починають буквально ненавидіти себе.

Коли вони відчувають, що вони вчинили неправильно, ви можете попрощатися з ними. Їх почуття провини буде настільки сильним, що вони будуть вважати себе негідними дружби з вами.

Терези

Терези мають звичку зосереджуватися на зовнішності. Коли вони незадоволені тим, що вони бачать у дзеркалі, вони зазвичай виносять це у світ. Терези ніколи не почувають себе впевнено і постійно незадоволені своєю зовнішністю. Намагаючись компенсувати свої — як їм здається — недоліки, вони будуть лестити всім, хто знаходиться поруч з ними.

Люди цього знаку відчувають, що, якщо вони будуть хвалити інших, їх власні недоліки можуть бути прощені. Вони строгі судді для самих себе і використовують цю ненависть до себе, щоб вижити в цьому складному житті.

Телець

Хоча люди цього знаку вважаються одними з найбільш упевнених у собі, іронія полягає в тому, що невротичний характер змушує їх бути завжди незадоволеними собою.

Телець ніколи не задоволений своєю зовнішністю, навіть коли він виглядає просто чудово. Це відсутність адекватної самооцінки пов’язана тільки з фізіологією. У всіх інших сферах він не бачить нікого собі рівним.

Люди цього знаку здатні переживати через всякі дрібниці. У них швидко змінюється настрій, але найчастіше нерви Тільця так напружені, що їм важко приймати розумні рішення. Невміння зосередитися на головному, призводить до того, що люди цього знаку втрачають багато можливостей в житті і від цього ще більше розчаровуються в собі.

Козеріг

Оскільки Козеріг завжди точно знає, що правильно, а що ні, рішення приймає швидко і люто. Цим людям не подобається терпіти невдачі, тому вони ніколи не визнають свої помилки, хоча в душі іноді розуміють, що можуть діяти неправильно. Ви ніколи не почуєте від Козерога визнання в його власних помилках.

Ці люди високо цінують себе, і те, чим вони займаються. Однак високі вимоги, які вони пред’являють не тільки до інших, але і до себе, не дозволяють їм повною мірою насолодитися результатами своєї діяльності. Козеріг завжди суворо оцінює себе, попри те, що ніколи не зізнається в цьому.

Дуже часто невдоволення собою йде від незадоволення своїм матеріальним становищем. Ці люди наполегливо працюють, щоб забезпечити собі гідне життя і закласти міцну фінансову основу, але їм все одно недостатньо того, що вони мають.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я