Часто хворієте — позбудьтеся деяких шкідливих звичок! Звички, які негативно позначаються на здоров’ї!

0

У суспільстві усталилася думка, що восени людина обов’язково захворіє на застуду, а в літній період дуже часто можна підхопити інфекцію від фруктів, овочів. При цьому мало хто замислюється, що можна знизити ризик виникнення захворювань, відмовившись від деяких звичок, інформує Ukr.Media.

Найбільш шкідливі звички, що негативно впливають на здоров’я людей

Коли людина їде в громадському транспорті, вона непомітно збирає долонями мікроби, які знаходяться на поручнях, бильцях. Після цього вона тягне такі руки в рот, на обличчя. Попри те, що правила чистих рук всім відомі з дитинства, мало хто дотримується їх виконання.

Важливо вказати, що вагони метро, автобуси проходять щоденне чищення, однак імовірність підхопити заразу все одно дуже висока.

Те ж саме відноситься і до пістолетів на заправних станціях, банкоматів, громадських туалетів. Щоб зменшити кількість мікробів на своїх руках, їх слід частіше мити.

Також не варто ігнорувати чуже захворювання, що передається повітряно-крапельним шляхом. Коли колега по роботі скаржиться на застуду, важливо знати, що спілкування з такою людиною створює ризик передачі захворювання. Звичайно, це не означає, що потрібно відразу йти від співрозмовника.

Однак досить піти з «лінії вогню» і після спілкування помити руки. Лікарі вказують, що недостатньо просто тримати долоні під струменем води, бо частина мікробів при цьому залишається на шкірі.

Потрібно ретельно милити руки і тільки потім споліскувати. Щоб повністю позбутися від бактерій, необхідно витрачати на миття щонайменше двадцять секунд.

Британські вчені зазначають, що людина близько 16 раз на годину торкається обличчя: перенісся, губ, носа. Такий дотик виступає способом передачі вірусу від рук до слизової носа та в рот. Дотик до обличчя разом з цим збільшує жирність шкіри.

Щоб уникнути ризику підхопити яку-небудь заразу, варто менше торкатися до обличчя руками. Коли людина хворіє, то при чханні не рекомендується закривати рот рукою. Бактерії можуть осісти на долонях і потім знову потрапити в рот. Крім цього, при наявності заразних мікробів на долонях вони будуть передаватися іншим при торканні предметів громадського користування.

Загрузка...
попередня статтяВиберіть ту дівчину чий образ здається вам найбільш привабливим і дізнайтеся суть свого характеру!
наступна статтяЧоловік як дізнався схопився і в скaзі заходив по кімнаті. – Нехай одружується! Дитину зробив і в кущі!