Чи дійсно гарячий чай і курячий бульйон допомагають при застуді! Це міф, чи правда…

0

Це добре, це смачно, але чи лікує це насправді? Гарячий курячий суп вважається одним з кращих засобів від застуди, і насправді може чинити певний позитивний вплив. Втім, не дуже значний, інформує Ukr.Media.

Отже, що ефективніше від застуди — домашній засіб у вигляді курячого супу або ж ліки з аптеки? І взагалі, чи дійсно рідини допомагають впоратися з інфекцією? Однозначно відповісти на ці питання складно, розмірковують фахівці в публікації на порталі Focus Online.

Приміром, немає досліджень про те, що курячий суп дійсно допомагає людям, хоча водночас лабораторні аналізи дають вказівки на можливий протизапальний ефект цієї страви.

У будь-якому випадку у курячого супу є дві переваги: по-перше, він гарячий, що стимулює вироблення секрету, покращує кровообіг і самопочуття, а по-друге, хороший суп з великою кількістю овочів забезпечує організм важливими живильними речовинами і великою кількістю енергії. Таким чином, хворі люди краще відновлюються.

Що стосується чаю, то він може бути смачний і заспокійливий, але чекати від нього чогось вражаючого не варто. За словами вчених, існують трав’яні суміші, які довели свою ефективність. Однак для цього необхідно, щоб вони містили певні екстракти в певній кількості і концентрації. Навряд чи цього можна досягти на звичайній кухні.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я