Дві пенсії для українців! Cуть реформи “Слуги народу”!

0

В Україні глава парламентського комітету з питань соціальної політики від “Слуги народу” Галина Третьякова зареєструвала законопроект про нову пенсійну реформу. Кожному українцеві доведеться платити додатковий внесок за рахунок зарплати в обмін на другу пенсію, пише Обозреватель.

Відповідний законопроект під номером 2683 опублікували на сайті Ради. Роботодавці будуть платити 2% від зарплати на “другу пенсію”, а працюючі – від 1%. Якщо співробітник вирішить платити більше, пропорційно збільшиться і внесок від роботодавця (але не більше ніж на 5 процентних пункту).

Фонд, з якого будуть платити другу пенсію, назвуть Казначейством. Перші кілька років він буде збитковим. На компенсацію “дірки” доведеться витратити 6,2 млрд грн із загального бюджету країни. Поступово розмір загального внеску збільшиться з 3 до 7%.

Для прикладу, підрахували, яким би був розмір другої пенсії кранівника зі стажем 35 років, який заробляв 15 тис. Грн. Згідно з розрахунками Нацкомісії з цінних паперів, при додатковому внеску в 7%, розмір другої пенсії повинен скласти 10,2%.

Таким чином, основна пенсія (якщо виходити в 2019 році) була б на рівні 3,7 тис. Грн, а “друга” – 1,5 тис. Грн. Тобто в сумі кранівник на пенсії, якби запропоновані правила повноцінно діяли, отримував би 5,2 тис. Грн.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я