Гороскоп на 02 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овнів можуть чекати розбіжності з друзями — в тому числі, з колегами та роботодавцями, які одночасно виступали в ролі однодумців. Спір може закінчитися розлученням, якщо втрачений колишній духовний зв’язок, стали різними цілі і переконання. Це не найкращий момент для пошуку нової компанії: ви ризикуєте відштовхнути справжніх друзів і чимось привернути тих, хто має намір використовувати вас, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки не радять Тельцям оформляти документи і резюме, подавати заяви в інстанції. Небажано сперечатися з начальством. йти проти колективу або референтної групи. Не рекомендуються переговори, співбесіди, офіційні візити. Немає сенсу «мірятися авторитетом» з друзями та партнерами. Якщо ви зацікавлені в зростанні популярності, не варто залишати без уваги клієнтські претензії.

Близнюки

Сьогодні зірки попереджають Близнюків про ймовірні проблеми зі зв’язком, складнощі в подорожі, непорозуміння у спілкуванні з іноземцями або попутниками. Небажано вирушати в дорогу, приступати до навчального циклу, купувати квитки і путівки. День підходить для наукових і інших досліджень: в цьому випадку осічки і розчарування допоможуть вам припинити рух у безперспективному напрямку.

Рак

Сьогодні Ракам варто критичніше сприймати чужі думки і новини в популярних виданнях. «Голос народний» не завжди об’єктивний. Думка колективу не обов’язково співпаде з вашими власними висновками. Не рекомендуються знайомства (особливо мережеві), небажані особисті і приватні ділові листування. Не найкращий момент для важливої розмови з дитиною або для прохання про делікатну дружню пораду.

Лев

Левам не варто вибирати цей день для нарад, співбесід, першого виступу або знайомства. Не найбільш приємний осад залишить з’ясування відносин, дружня розмова, визнання, обговорювання сімейних справ і інших нюансів приватного життя. Небажано підписувати договір про спадщину, послуги, нерухомості, території, авто або інший особистий транспорт, про страхування життя, бізнесу або майна.

Діва

Сьогодні Дів чекають залишкові клопоти в позаштатному режимі або активні обговорювання останніх подій. Зірки підказують, що розмови будуть не дуже конструктивними. Можливий акцент на негативі, на критиці нововведень. Не виключені претензії до друзів, попутників, сервісів, інформаційних або медичних послуг. «На нервовому ґрунті» можуть загостритися нездужання, будуть вередувати домашні тварини.

Терези

Терезам варто врахувати, що сьогодні спочатку доброзичливий настрій та готовність до неформального спілкування ще не гарантія успішної бесіди. Несподіваний і не надто вдалий результат може надати листування, розмови з дітьми, друзями, учнями, коханою людиною. Не найбільш продуктивним буде обговорювання фінансових деталей, не варто обговорювати витрати, домовлятися про взаєморозрахунки, інвестиції, спонсорство.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони мають потребу в спілкуванні, але повноцінний діалог для багатьох з них буде важким. Причиною може бути ваша уїдлива манера мови, проникливість або відсутність сентиментальності. Ваші зауваження сподобаються далеко не всім, особливо, якщо ви присмачуєте їх сарказмом. Це не найкращий день для консультації, сімейної або дружньої розмови, реєстрації на дискусійному мережевому майданчику.

Стрілець

Стрільці проведуть цей день в неоднозначній інформаційній та емоційній атмосфері. Можливі позитивні новини з негативним підтекстом. Критика, підступність, претензії будуть приховані за маскою дружності. Якщо ви вразливі, не варто проводити забагато часу «на перехресті думок»: до кінця дня ви можете відчути незрозумілу втому і занепад сил. Небажані знайомства, поїздки.

Козоріг

Сьогодні Козорогам невигідні будь-які покупки, угоди і обмінні операції. Можливі неузгодженості в процесі взаєморозрахунків і грошових переказів, доставки товарів і вантажів. Дружня порада або допомога можуть виявитися «ведмежою послугою», підступним ходом. Не виключені невеликі втрати: витік кишенькових коштів, дрібне прикре псування речей. Не варто драматизувати ситуацію, незабаром збитки буде компенсовано.

Водолій

Сьогодні Водоліям важко подати себе світові з найкращого боку. Можлива нервозність, ранимість, не виключені нездужання психосоматичного походження. Окремою проблемою дня може стати необережне поводження з думкою, словом, текстом, інформацією, балакучість, критиканство, лихослів’я. Не кращий день для співбесід, виступів, офіційних візитів, поїздок, для обговорювання сімейних та побутових справ.

Риби

Сьогодні в навколишньому інформаційному потоці для Риб багато перешкод і спотворень. Не надто об’єктивно будуть подані новини. Важливіше істини може виявитися «громадська думка». Ймовірно непорозуміння в контактах, особливо, під час дистанційного зв’язку і спілкування чужою мовою. Не рекомендується починати навчання і листування, нагадувати про себе, відправляти листи, консультувати. Небажані поїздки і перельоти.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я