Гороскоп на 03 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овни стануть більш чутливими, скритними, підозрілими, вважатимуть за краще не афішувати свої дії. Зірки радять доповнити тактичну обережність стратегічною і не тільки бути обачнішими в поточних справах, але і не оприлюднювати свої далекосяжні честолюбні плани і запити, наприклад, професійні. Частка стриманості і далекоглядності не зашкодить в любові і в грошових питаннях, інформує Ukr.Media.

Телець

Цей день запрошує Тельців поринути у світ образів думок, пов’язаних з майбутнім. Добре коригувати плани. Позитивний ефект справлять емоції, асоціації, спогади: сьогодні вони не тільки не спотворять картину, але і допоможуть вам краще зрозуміти перспективу, що вас чекає. Важливі речі не обов’язково раціоналізувати: ви відчуєте їх інтуїтивно. Також, ця доба вдала для таємного співробітництва.

Близнюки

Близнюкам сьогодні потрібні професіоналізм і відповідальність, а також обачність, далекоглядність, вміння зберігати секрети. Емоції і фантазії важливо контролювати, але не придушувати: залежно від цілей і обов’язків, вам може знадобитися уява, вміння співпереживати або занурюватися в транс. Не завадить і проникливість: вона допоможе вам розшифрувати підґрунтя листа, наказу або прохання.

Рак

Сьогодні Раки можуть коритися своєму чуттю або покластися на чужий досвід. День допомагає знайти ідеали, отримати гарантії та підтримку, розширити горизонти. Якщо ваша удача залежить від партнера або авторитетної особи, доведеться йому довіритися. Буде збережена ваша таємниця, прийнятий запит або знак симпатії. Добре починати підготовку до навчання, подорожі. Обґрунтований інтерес до чужої країні або культури.

Лев

Обставини дня схиляють Левів до не властивої їм поведінки. Фактичний успіх залежить від того, наскільки ви готові прийняти умови гри. Сьогодні необхідний контроль за ресурсами, за своїми діями, словами і почуттями. Доведеться проявити більше проникливості та обачності, додатково подбати про безпеку будинку або бізнесу, секретності маневру, таємниці листування або вкладу.

Діва

Дівам день допомагає знову структурувати взаємини. Всі сторони сьогодні надійні або налаштовані серйозно, хоча у кожної є «скелет у шафі». Варто відгукнутися на запрошення до зустрічі, особливо, офіційне. Краще не обмежуватися одним днем і бути далекогляднішими. Добре переглядати умови довгострокового договору або платформу партнерського союзу, обговорювати спільний батьківський борг.

Терези

Сьогодні зірки радять Терезам не прагнути будь-якою ціною до свободи, підпорядкувати життя графіку, обов’язку, системній службовій або господарській необхідності. Вимушені обмеження компенсуються захистом у справах, порядком у будинку, поліпшенням самопочуття, ясністю відносин. Добре звертатися із запитами до сервісів, займатися реорганізацією робочого місця, освоювати нові інструменти, методи, ліки.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не варто сидіти склавши руки. Будь-яка ініціатива — відмінний внесок у майбутнє. Можливі зрушення в любові, спорті, бізнесі, професії, творчості. Якщо задум масштабний, саме час зробити перший переконливий крок. Не обов’язково афішувати і підкреслювати свої дії, достатньо, щоб їх помітив і оцінив безпосередній адресат. Наприклад, ваш потенційний клієнт або об’єкт симпатій.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не варто «виносити сміття з хати». Корисно зайнятися внутрішніми справами. Зірки натякають на необхідність знову навести порядок в домі чи іншому володінні, а заодно прояснити стосунки з близькими. Сентиментальний фон дня не позбавить від обговорювання практичних тем, наприклад, фінансових. Можливо, мова зайде про майно, нерухомість, ремонт, внесок у господарство або в сімейний бюджет.

Козоріг

Сьогодні Козорогам несе користь будь-яка інформація та враження. Не варто сидіти склавши руки: це відмінний момент для довгоочікуваної ініціативи давно продуманого вами напрямку, діловому, особистому або творчому. Можливо, ви почнете здалеку і з зайвими пересторогами, зате старт буде вдалим. Скромним і сором’язливим Козорогам зірки радять повірити в себе і менше озиратися на вчорашні авторитети.

Водолій

Водоліям корисно знову впорядкувати свої фінансові справи, уточнити бюджет, систему взаєморозрахунків, плани покупок, джерела доходу. Зірки підказують, що у вас з’явилися приховані можливості в цьому напрямку і важливо зрозуміти умови, на яких вони вам доступні. Можливо, ви щось виграєте, якщо будете скромнішими, не станете афішувати свої маневри, статус, цілі або якусь інформацію про себе.

Риби

День допомагає Рибам сфокусуватися на своїх потребах і знову розставити на них пріоритети. Це відповідний момент для планування, організації справ, здійснення важливих намірів, прояви особистої та ділової ініціативи, помірних навантажень, подорожей, угод. У відносинах з зовнішнім світом і потенційними ворогами багатьох Риб сьогодні виручає уміння бути загадкою, а якщо потрібно, то й невидимкою.

Загрузка...