Гороскоп на 04 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Ранок налаштує Овнів на мирний лад, але ввечері все буде інакше. Не варто відкладати романтичну зустріч, полюбовний договір: до ночі загостриться конкуренція чи ворожнеча, можливий виклик або претензія, при цьому ваша дипломатія може виявитися безсилою зберегти баланс. Ініціативу перехопить інша особа, намітиться особистий, діловий або правовий конфлікт. Зросте ризик втратити частину території або прав, інформує Ukr.Media.

Телець

Для Тельців день може початися з приємних ілюзій, але вечір їх безжально розвіє. Замість привабливих, але нездійсненних бажань з’явиться новий конкретний фронт робіт або одна, але складна задача. Прогноз підсумків хороший, але доведеться попрацювати. Не обійтися без переговорів і без кваліфікованої адресної підтримки (технічної, адміністративної, юридичної або медичної, дивлячись по вашій ситуації).

Близнюки

Близнюки сьогодні аж до вечора можуть залишатися безпечними, залежними від обстановки або від чужих смаків, і лише в самому кінці дня знайдуть здатність судити про що-небудь об’єктивно та в своїх інтересах. Можливо, цьому допоможе вечірня нештатна ситуація, безсторонній факт або гострий сигнал тривоги, який вам не вдасться проігнорувати. Зірки нагадують про необхідність контролю за здоров’ям.

Рак

Ракам пора подвоїти увагу до сім’ї, будинку, професії і кар’єри, до правових нюансів побуту, роботи і відносин. Вранці легко знайти розраду в рутині, відволіктися на приємні дрібниці або зануритися в ілюзії. Увечері загострення сімейних, партнерських, територіальних або інших претензій поставить під загрозу безпеку або баланс інтересів. Не варто сваритися, якщо можна домовитися, провести оновлення.

Лев

Основну частину дня Левам краще провести в неформальному режимі, знайти час для романтики, духовного життя, відпочинку, приємного хобі, вільного розвитку, спілкування з дітьми. Увечері може намітитися термінова справа: відрядження, виробниче або побутове оновлення. Добре обговорювати нюанси господарства, роботи, лікування, утримання вихованців, шукати інформацію про кваліфіковані професійні послуги.

Діва

Дівам аж до вечора буде важко зосередитися на тій чи іншій конкретній темі. Навколишня обстановка або власний настрій можуть схиляти до романтики, ілюзій, ідеалізації. В цей час краще поринути у віртуальну дійсність, ніж намагатися робити що-небудь у світі реальному. Вечір дасть вам нову корисну інформацію, що допоможе налагодити потрібні контакти і «поставити ребром» важливе питання.

Терези

Вранці та вдень зірки запрошують Терезів побути в розслабленому щасливому стані, так як вечір обіцяє бути напруженим. Не виключено, що ви зважитеся особисто розрубати «гордіїв вузол» у своїх домашніх, територіальних або професійних справах. Врахуйте, що проявляти ініціативу небезпечно: зростає ризик накликати на себе проблеми, від травми, сварки, стресу до розриву відносин або звуження прав.

Скорпіон

Для Скорпіонів інформативним і насиченим стане вечір. В кінці дня налагодиться зв’язок, підвернеться привід для бесіди і шанс укласти договір на відповідних умовах. З’являться потрібні факти, співрозмовники, документи або аргументи, загостриться чуття. Вдасться обговорити новини або пустити в хід професійні знання. Може намітитися термінове відрядження. Знадобляться стриманість, доброзичливість, дипломатичність.

Стрілець

Стрільці можуть аж до вечора спиратися на свої звички або потурати випадковим примхам. Основна частина дня розташовує до поблажок, романтики, відпочинку, приємних витрат. Вечір принесе нові турботи або приймуть новий оборот старі справи, фінансові і господарські. Не виключено, що день завершиться критичною новиною чи приватною розмовою. В поле зору можуть потрапити оновлення, витрати, податки.

Козеріг

Сьогодні Козерогам не завадить денний відпочинок. Ввечері новий поворот подій вселить вам обґрунтовану тривогу, але зросте і концентрація уваги, загостриться чуття, вас буде не так-то легко збити з пантелику. Ви непогано утримаєте удар і швидко знайдете точку опори. Важливо не втрачати в кінці дня присутності духу. Добре реанімувати зв’язки, починати роботу з текстом, збір документів або інформації.

Водолій

Основну частину дня Водолії проведуть приємно. Це вдалий час для «вільного польоту» і неважливо, що ви під ним маєте на увазі, реальну свободу або політ фантазії. Свої надії або хобі добре розділити з друзями або з пасією. Вечір зажадає переходу в приватний інформаційний режим, створить умови для цільового таємного відрядження, закритої наради або вивчення секретної документації.

Риби

Сьогодні Рибам важливо об’єктивно оцінити псрспективу, особливо, якщо їм вселив тривогу новий гострий поворот подій. Зірки радять дочекатися вечора: свіжі відомості прояснить картину і дадуть точну відповідь на ключове питання. Надійна інформація надійде від друзів або з перевірених джерел. Особливу вагу отримають теми безпеки, дружби і професійного самовизначення, в тому числі, на майбутнє.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я