Гороскоп на 05 жовтня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овнам потрібно намітити оптимальну лінію поведінки і триматися її. Важливо вчасно знайти компроміс між своїми і чужими планами, не переступати кордонів, зберігати рівновагу інтересів, рахуватися з об’єктивними обмеженнями, неминучими зобов’язаннями, виставленими умовами. Від цього може залежати мир в домі, хід стосунків, кар’єри чи судового процесу, розподіл ресурсів і доходів, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні доля не раз обмежить Тельців, але більшість обмежень їм на благо. У відповідь на заборону, контроль, відмову не поспішайте обурюватися і бунтувати: помірність і стриманість зараз необхідні для вашої рівноваги, здоров’я і благополуччя. У ваших інтересах шанувати закон, договір, режим, інструкцію, виконувати юридичні, етичні, медичні, професійні, естетичні норми і стандарти.

Близнюки

Сьогодні Близнюкам знадобляться організованість, стриманість і самовладання. Чим спокійніше ви зустрінете прикрі обставини, тим менше вони вас зачеплять і швидше минуть. Зірки радять контролювати емоції, конструктивніше мислити, у всьому дотримуватись правил і термінів, а в спілкуванні не забувати, що «стислість — сестра таланту». Не найкращий момент для знайомства і зближення, флірту, відвертості.

Рак

Сьогодні Раків може образити або спантеличити чужа поведінка. Можлива відсутність комфорту, обмеження в правах, обман очікувань. Ви можете зіткнутися з відмовою, емоційною депривацією, контролем або пресингом. Якщо хтось «пішов на принцип», можуть виявитися безсилі родинні почуття, дружні зв’язки, романтичні жести, фінансові аргументи. Важливо дотримуватися домовленості, бути вірним обов’язку.

Лев

Сьогодні в полі зору Левів потраплять не найприємніші речі. Головною темою дня може стати складна відповідальна робота, ремонтний процес, критична домашня обставина, запущена хвороба, якийсь прикрий хронічний недолік, збиток або дефіцит. Зірки не радять планувати на ці вихідні романтичні заходи, розважальні поїздки, доленосні знайомства, виступи і візити.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам не відступати від знайомих правил і стандартів. Навіть у любові і розважальних заходах, включаючи дитячі, краще дотримуватися перевіреної програми, уникати фінансових і романтичних експромтів. Відсутність хвилюючих емоцій і повної свободи з лишком компенсує захист від можливих неприємностей. Не самий відповідний момент для щедрого подарунка або іншого широкого жесту.

Терези

Терезам не варто ставитися легковажно до знайомих обмежень: зараз вони не тільки пов’язують їм руки, але і погрожують санкціями при непокорі. Порушивши дистанцію або знехтувавши забороною, ви підете по мінному полю. Варто поважати кордони у спілкуванні з близькими, партнером, домочадцями. Небезпечно нав’язувати свої правила гри, якщо ви не готові нести відповідальність або боїтеся відбити можливий опір.

Скорпіон

Цей день виявиться для Скорпіонів вдалим, якщо вони не будуть спокушати долю. Намітивши план або маршрут, про щось домовившись, не слід вносити в програму серйозні корективи: це може спровокувати розбіжності, закласти грунт для явного конфлікту або прихованого невдоволення. Не варто сперечатися з партнером або клієнтом, з представником закону, зі старшим колегою, попутником або родичем.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям не завадить серйозніше підійти до фінансових і господарських питань. Це не найкращий час для того, щоб скуповувати новинки, проводити експерименти, вкладати в сумнівні проекти або іншим способом розкидатися ресурсами. Не виключений дефіцит коштів або потрібних речей. Може стати актуальною тема економії, ремонту, оренди. Корисні заходи проти можливого збитку, псування, поломки.

Козеріг

Козерогів чекає складний відповідальний день. При будь-якому результаті подій буде зростати напруження, особливо, якщо ви ставите глобальні цілі і багатьом ризикуєте. На кону може бути ваша репутація, кар’єра, важливий вибір у стосунках чи в професії. Можливе нездужання. Постарайтеся знайти особисту точку рівноваги, не дати розхитати себе негативним емоціям, новим страхам або старим психологічним комплексам.

Водолій

Цей день змушує Водоліїв відступити в тінь, може тимчасово послабити їхні позиції або придушити морально. Не виключені некомфортні умови, вимушені обмеження, загострення хронічних захворювань. Навряд чи вдасться відкрито висловити емоції, блиснути невимушеністю манер або почуттям гумору. Краще не вирушати в дорогу, не знайомитися, не займатися зовнішнім просуванням своїх проектів і талантів.

Риби

Сьогодні зірки не радять Рибам сперечатися з друзями і колегами по цеху, а також з юристами, з представниками бюрократичної сфери та офіційних організацій. Такий спір може перерости у принциповий конфлікт і негативно позначитися на майбутньому, позбавивши вас потенційного однодумця, захисника, помічника або партнера. Найбезпечніший варіант поведінки підкажуть досвід, інтуїція та здоровий глузд.

Загрузка...