Гороскоп на 07 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Події дня допоможуть Овнам розім’ятися, «провітритися», змінити обстановку, задовольнити цікавість, розширити кругозір. Ви почнете більше потребувати контакту з близьким оточенням. Можливі поїздки. В ході клопоту не виключені зустрічі з представниками інших культур і країн, мандрівниками. Якщо ви вагаєтесь між варіантами, життя дасть цікаву підказку або підштовхне до дотепного рішення, інформує Ukr.Media.

Телець

Тельців день запрошує відволіктися від їх персональних «заморочок» і проявити інтерес до різноманітності навколишнього світу. Фокус уваги може зміститися на чужі переконання, але швидше в академічно-пізнавальних цілях. На ділі ви і не подумаєте відмовлятися від свого особистого світогляду. Варто придивитися до термінових ділових і торгових пропозицій: є щось, що відповідає вашим поточним потребам.

Близнюки

Сьогодні Близнюки пожвавляться, стануть товариськими і рухливими. Цьому сприятиме динамічна і трохи двоїста ситуація. Вас може підбадьорити атмосфера співпраці або суперництва, жартівливий натяк або виклик. Зірки радять не ставитися до подій серйозно — наприклад, не перетворювати невинну пікіровку на ідеологічному ґрунті в справжню сутичку світоглядів і «хрестовий підхід».

Рак

Сьогодні Раки чутливі до навколишньої атмосфери і до того, що діється «за спиною». Контакти і поїздки цікаві і незвичайні, але можуть супроводжуватися суєтою, нестабільністю і дратівливістю. Можливі пригоди, дрібні поломки, лихослів’я. Не виключене вимушене відрядження, випадкова авантюра, візит в сервіс, в аптеку або до лікаря. Увагу можуть привернути іноземці або люди чужих поглядів.

Лев

Сьогодні зірки радять Левам змінити обстановку, пропонують не зациклюватися на одній, нехай і дуже важливій, темі. Ситуація дає простір для маневру, дозволяє розширити кругозір і урізноманітнити стиль спілкування, надає привід для поїздки, легкої фізичної або інтелектуальної розминки, поєднання різних інтересів або навичок. Може появитися випадок провернути романтичну або ділову авантюру.

Діва

Сьогодні Дівам не нудно, але за нові враження доведеться платити зменшенням надійності і стійкості. День вимагає бути гнучким, підлаштовуватися. Якщо вам пощастило, вдалий хід не варто зводити у правило і в систему, робити звичкою. Дотепний маневр, який допоміг вам примирити суперечності і спритно вийти з випадкового скрутного становища, створить проблеми у штатній регулярній ситуації.

Терези

Цей день Терезам добре провести «на просторі», в прямому чи переносному сенсі. Якщо ви вільні та енергійні, не варто упускати вдалий момент для подорожі: романтичної пригоди або ділового відрядження. Якщо ви товариські, варто підтримати зв’язки через співробітництво і посередництво. А якщо у вас допитливий розум, життя підкине відмінний привід для пізнавальної екскурсії або дослідження.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони легко можуть потрапити у зону ризику. Залежно від сфери інтересів, пастки можливі в найрізноманітніших сферах: діловій, технічній, дослідницькій, творчій, в ході спілкування, навчання, подорожі або занять спортом, вдома або в чужих краях. Можуть мати місце і любовно-сексуальні пригоди. Багато вирішать ваші спритність, гнучкість, спритність, сприйнятливість і здатність до навчання.

Стрілець

Обставини цього дня змушують Стрільців маневрувати і мімікрувати. Вам може не раз стати в нагоді гнучкість, почуття гумору, талант перевтілення, навички посередництва або балансування між суперечностями. Не виключено, що вам доведеться по душі такий стиль, як спосіб скинути напругу. Це відповідний момент для інтриг або романтики, для любовних авантюр, надання послуг, подвійної гри.

Козоріг

Для Козорогів цей день може бути відзначений клопотами, без яких вони могли б чудово обійтися. Турбот у вас виявиться тим більше, чим тісніше ви пов’язані з іншими людьми, залежні від їх послуг або думок. Зірки не радять вам планувати на сьогодні важливі особисті справи або повний відпочинок: велика ймовірність того, що навіть на самоті у вас знайдеться привід для суєти, поїздки або дрібного занепокоєння.

Водолій

Сьогодні Водоліям корисне фізичне і психічне навантаження, або динамічний різноманітний стиль життя в цілому. Краще уникати темряви, самотності. Хороший ефект дасть перебування на свіжому повітрі і (або) у цікавій компанії. День підходить для прогулянок, ігор з дітьми, рішення головоломок, занять фітнесом. Також, у цю добу добре активізувати творчий процес, романтичні стосунки і флірт.

Риби

Рибам день готує домашні клопоти, важку поїздку або інший сюжет, пов’язаний з суєтою і занепокоєнням. Є ризик зіткнень з близьким оточенням і випадковими людьми, особливо з ідеологічних питань. У будь-якій справі потрібна акуратність. Плутанина може виникнути і з чужої вини, і з вашої, помилково або через недбалість. Шкідлива агресія, запал. Не найкращий момент для починань.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я