Гороскоп на 08 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Сьогодні Овнам не обов’язково думати про борг, далекі цілі, про складні відповідальні завдання і неприємні обов’язки. Зірки допоможуть вам опинитися в доброзичливій психологічній атмосфері, в якій від вас не вимагають відповідати жорстким правилам і «здавати нормативи». У той же час, у вас буде простір для маневру. Це вдалий момент для рухливих ігор і легких розваг, флірту і романтики, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки пропонують Тельцям забути про жорсткі сценарії і діяти за натхненням, у відповідності з обстановкою. Не варто заздалегідь розписувати план дій або ставити вимоги до людей, які вас оточують. Можливі несподівані придбання, які надихають. Знахідка буде особливо приємною, якщо ви шукаєте компактний оригінальний подарунок, парфумерію чи модний аксесуар для завершення свого нового образу.

Близнюки

Для Близнюків день пов’язаний з низкою приємних моментів, дрібних подарунків від людей і долі. Можна розслабитися, забути про погане. З’являється гармонія в душі і баланс у відносинах, зростає привабливість. Вдала доба для вибору особистих речей, турбот про красу, стиль і комфорт, для любові, романтики, необтяжливих розваг. Варто чимось побалувати себе, наприклад, улюбленими повітряними ласощами.

Рак

Сьогодні Ракам не варто концентруватися на собі і бути на самоті. Краще не прив’язуватися до однієї людини чи шаблону спілкування. У дрібницях можна довіритися нагоді. День сприяє дружелюбності, поблажливості, романтиці, легковажності, непостійності, легкій інтризі. Саме час перейнятися приємним настроєм, який панує навколо, змінити обстановку, піти в гості, поцікавитися новинками моди.

Лев

Левів день налаштовує на гармонійний лад і дарує ілюзію свободи. Якщо вам погано, вашим «анестетиком» стане любов, надія або мрія. Замість суворої дійсності, захочеться побачити перспективу, зазирнути за горизонт. Можна не знімати рожеві окуляри, думаючи про майбутнє, але небезпечно підміняти факти віртуальною реальністю сьогодення. Вдалий момент для побачень без зобов’язань і негаласливим тусовок.

Діва

Сьогодні зірки радять Дівам користуватися моментом і відразу витягувати з квітки будь-якої ситуації весь букет ароматів. Це день приємних співпадінь, вдалих випадковостей і швидкоплинних задоволень. Немає гарантії, що вони закріпляться у вашому житті у вигляді постійних сценаріїв. Позитивні емоції, спровоковані збігом обставин, вже завтра можуть «вивітритися», а обіцянки можуть бути незабаром забуті.

Терези

Сьогодні зірки запрошують Терезів вдихнути повітря свободи і легких пригод. Повторити подвиги минулих часів вам навряд чи вдасться, але день обіцяє бути приємним. Знижений рівень ризику, напруги і контролю, нейтралізовані всі основні сперечання. Є шанс провести час поза дратівною обстановкою, пов’язаною з підвищеною відповідальністю і психологічним пресингом. Можна зайнятися особистим життям.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні не варто боятися поганого повороту подій. Навіть ті ситуації, що загрожували покаранням і шкодою, закінчаться цілком благополучно. До того ж, можна отримати дрібний оригінальний бонус для себе або своїх близьких. Щоб спіймати удачу, в цю добу вам не обов’язково бути напоготові і планувати стратегію заздалегідь. Досить розслабитися, перейнятися атмосферою моменту і довіритися нагоді.

Стрілець

Сьогодні навколишнє середовище дружнє до Стрільців, варто відплатити йому тим же. Замість агресії і нав’язування своїх послуг, краще продемонструвати відповідну приязнь і готовність до гармонійного «парного танцю». Результатом вашої дипломатичної миролюбної політики стане вдала угода, зростання взаємної симпатії чи інший бонус — наприклад, підтвердження вашої репутації людини, придатної до роботи в команді.

Козоріг

Сьогодні завдання Козорогів — гармонізація справ і відносин у дрібницях. Глобальних цілей краще не ставити, важливі починання відкласти. У калейдоскопі подій цього дня знайдеться місце для приємних взаємних послуг і поступок, оригінальних гарних знахідок, несподіваної дрібної вигоди. Краще, щоб під рукою були інструменти, ліки і медична техніка, аксесуари для вихованців, приладдя для поїздок.

Водолій

Водоліям зірки радять отримувати від життя доступні радості: розважатися, ловити мить натхнення, реалізовувати свої дрібні забаганки. Цей день доречний для необтяжливого хобі, приємного спілкування і кумедного спільного креативу, романтичних пригод, непоганий і для покупок. Батькам-Водоліям варто знайти час для взаємодії з дітьми на рівних, без повчального чи контролюючого елементу.

Риби

Сьогодні зірки радять Рибам підлаштуватися під атмосферу, що панує в будинку або групі. Не час наполягати на своєму розумінні краси і гармонії. В гостях краще поступитися смакам господарів, а в родині знайти компроміс зі звичками близьких. Якщо ви сугестивності, не варто обговорювати з іншими людьми свої плани. Не рекомендуються покупки для власних потреб і в будинок: ви можете зробити їх під гіпнозом чужих впливів.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я