Гороскоп на 09 січня 2020 року для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Початок дня сьогодні не збігається у Овнів з початком активної роботи. Приступати до важливих справ краще після полудня. Перш ніж діяти, доведеться розподілити сили між двома напрямами або вибрати один з них. У центр уваги може потрапити дім або орендоване житло, а при роз’їздах — транспортний засіб, як «дім на колесах». Мандрівникам краще зробити привал, знайти тимчасовий притулок, інформує Ukr.Media.

Телець

Потрібних умов для реалізації своїх планів Тельці дочекаються до полудня. Спроба взяти старт з ранку не дасть ефекту, краще не нервувати і не витрачати сили даремно. У другій половині дня майже будь-яка подія спрацює на вашу жагу оновлення та прогресу, ваша справа — не заважати долі. Пряму ініціативу можна передоручити авторитетним сусідам або родичам, а якщо ви в чужій країні, то місцевим жителям.

Близнюки

Близнюки можуть почати день з себе коханих — з потурання своїм примхам або задоволення своїх насущних потреб. На хорошій емоційній хвилі вам допоможуть залишитися приємні спогади про недавні події. Після полудня уваги потребують справи, пов’язані з ресурсами, активами і пасивами. Варто оцінити свій бюджет і платоспроможність, визначити пріоритети в покупках, уточнити баланс доходів і витрат.

Рак

Вранці багатьох Раків буде супроводжувати неуважність. В цей час краще нічого не робити. Потрібна концентрація уваги прийде після полудня. Будь-який маневр бажано починати з уточнення своїх цілей, а також свого поточного місця в грі, проекті або відносинах: це допоможе вам ефективно охороняти свої особисті інтереси, не порушуючи меж дозволеного і не втручаючись в область чужих компетенцій.

Лев

Цей день позбавляє Левів недавньої свободи мріяти і змушує поглянути на ситуацію тверезо. Не варто боятися обмежень і усамітнення: вони можуть знадобитися вам для поглибленої важливої роботи, для приватної наради або стратегічних роздумів. На задуману або виконувану справу буде корисно поглянути «з вивороту»: це допоможе вам побачити зворотний бік медалі та усвідомити свої вразливі місця.

Діва

Сьогодні Дівам не завадить взяти участь у колективній або сімейній справі, але не всі Діви будуть розташовані вникати у справи своєї групи. Якщо власні плани (діти, творча або професійна самореалізація, відпочинок, особисте життя) вам зараз важливіші, краще прямо сказати про це друзям чи рідним. Справжні однодумці приймуть ваші аргументи і не стануть вимагати від вас безглуздих жертв.

Терези

Сьогодні Терезам необхідні такі якості, як відповідальність, цілеспрямованість, авторитет, вірність ідеї, родині, країні або професійному обов’язку. Важлива не тільки формальна, але й емоційна включеність у ситуацію. Якщо ви керівник проекту або глава клану, вам належить стати духовним лідером. Якщо ваші позиції не настільки сильні, доведеться підкоритися більш впливовій фігурі або групі.

Скорпіон

Скорпіонам варто планувати активність на другу половину дня. Це час успіху, який буде супроводжувати вас і в добре знайомих, і в незвичних умовах (далеко від дому, на чужій території, в подорожі). Можна приступати до освітнього, дослідницького чи іншого циклу, з яким ви пов’язуєте свій успіх. Можливо, ви досягнете успіху завдяки минулому, або старому другові й покровителю.

Стрілець

Стрільцям не варто розвивати активність вранці: ініціатива навряд чи знайде належний відгук. Друга половина доби вдаліша, але вимагає великої гри і продуманого ризику. Хороший куш імовірніший за наявності досвіду, солідних ресурсів і надійної страховки. Ви мало що зможете зробити наодинці. Чим вищі запити і ставки, тим імовірніший успіх — але більша і частка, якою вам доведеться з кимось поділитися.

Козоріг

Сьогодні зірки застерігають Козорогів від маски гордої самотності і від зайвої зарозумілості. Якщо ви амбітні, варто пам’ятати, що короля грає свита. Яким би діамантом ви не були, вам потрібна гідна оправа: вірний друг, хороший партнер, талановиті учні або вдячна публіка. Якщо ви стоїте перед вибором, має сенс вибрати роль, що дозволяє зберегти репутацію або наростити рейтинг.

Водолій

Сьогодні Водоліям важливо змінити настрій з легковажного, святкового, креативного, романтичного на більш «дорослий»: співчутливий і відповідальний. Якщо ви в уразливому становищі, саме час взятися за системне копітке усунення труднощів, наприклад, лікування хвороби. Якщо ж ресурсів у вас в надлишку, пора включитися в корисну діяльність: виконати свій борг або підставити комусь плече.

Риби

Риби можуть розраховувати на сприятливі умови у другій половині дня. При цьому зірки радять не захоплюватися зайвою ініціативою і не покладатися на чужу допомогу, особливо, з боку незнайомців, чи іноземців. Щоб справи йшли в потрібному напрямку, вам буде досить довіряти своїй інтуїції і досвіду, а також мати чітку мету, надійний план дій, перевірених друзів і не квапити події.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я