Гороскоп на 18 липня! Зберігайте спокій і насолоджуйтесь життям!

0

Овен

Овнам краще уникати нових ініціатив і діяти по ситуації. День схиляє до цікавості і товариськості, але не дуже підходить для цільових відряджень і відповідальних переговорів. Настрій буде залежати від емоційного та інформаційного фону того середовища, в яке ви потрапили. Зростаюча напруга у родині або близькому колі до вечора виллється у гостру суперечку з перспективою конфлікту.

Телець

Тельці цього дня потребують інформації або контактів, але отримають бажане лише ввечері. Вдень доведеться задовольнятися припущеннями і спостереженнями. В кінці дня з’являться новини і потрібні люди, вдасться обговорити хвилюючі вас теми. Може з’явитися привід для термінової поїздки. Очікуються розмови на підвищених тонах, моменти суєти або роздоріжжя, сварки з близьким оточенням, проблеми з дорогою або транспортом.

Близнюки

Вдень Близнюки можуть відштовхуватися від своїх настроїв, звичок і самопочуття. Зірки радять не виходити з зони комфорту і максимально продовжити приємні хвилини, так як увечері про спокій доведеться забути. Вас наздоженуть ділові, побутові і сімейні турботи, активні дискусії на злобу дня. Зросте ризик збитків, псування майна, термінових витрат, відбирання коштів, невдалих покупок, поганого вибору.

Рак

У денний час Ракам не завадить усамітнитися і відпочити. Увечері очікується різкий поворот подій, що супроводжується викидом фізичної, емоційної або вербальної енергії. Буде важливо проконтролювати свою промову і утримати рівновагу: якщо не взяти себе в руки, то смуга суєти, нервозності, метань, спорів або внутрішнього діалогу затягнеться за північ, ви ризикуєте самі підставити себе під удар.

Лев

Для Левів день почнеться мирно і безтурботно. Навіть якщо на обрії згущаються хмари і починають виблискувати блискавки, багато Левів будуть схильні недооцінювати небезпеку або сподіватися, що гроза пройде повз — і марно. Безпечність може призвести до того, що ви опинитеся не готові до вечірніх подій емоційно і морально. На ґрунті неприємних звісток або якихось заворушень можуть загостритися нездужання.

Діва

Дівам краще дочекатися вечора, і лише потім будувати подальші плани. Вдень атмосфера невизначеності буде підживлювати ілюзії, рішення буде невірним. В кінці дня не варто боятися термінової поїздки, поганої звістки, суперечки з другом або родичем, неприємної розмови: бадьорий темп, агресивна форма розмови і гостра подача інформації допоможуть вам швидше розпізнати загрозу і «розкрити нарив».

Терези

На початку дня Терези налаштовані мирно і аж до вечора готові витати в хмарах. Якщо ви не хочете неприємної зустрічі, до кінця дня вам вдасться від неї ухилитися. Але закінчиться день на іншій ноті. Доведеться емоційно обговорити останні новини, вступити в суперечку, прийняти виклик, провести неприємну нараду, озвучити непопулярний вердикт. Невдалий момент для співбесіди, пропозиції, примирення.

Скорпіон

Вдень Скорпіони можуть відмовитися від справ, дозволити собі відпочинок і невеликі розваги. Вечірні новини почнуть охоплювати широке коло тем і часто будуть надходити здалеку. Вам вдасться поповнити знання, налагодити контакт, вступити в дискусію. Інтерес можуть викликати спірні гострі випадки, кримінальні хроніки, дорожні і погодні зведення. Обізнаність необхідна, якщо ви зібралися в далеку дорогу.

Стрілець

Стрільці аж до вечора схильні перебувати в сумнівах і вірити в краще. Багатьох представників знаку будуть тримати в невіданні оточуючі: партнер, продавець, покупець, родич. В кінці дня ви дізнаєтеся більш точні відомості (або самі поставите хвилююче вас питання «ребром»). Безстороння правда може засмутити, розворушити старі образи і спровокувати різку розмову на делікатну тему.

Козоріг

У денні години зірки радять Козорогам берегти здоров’я, відпочивати або братися лише за найпростіші рутинні справи. Це допоможе вам у всеозброєнні зустріти вечірні події, які напевно відбудуться з чужої подачі. У кращому випадку, надійде неоднозначна пропозиція, в гіршому — агресивний виклик з елементом провокації. Не варто давати зворотний зв’язок, якщо для себе ви визнали діалог вичерпаним.

Водолій

Водолії непогано проведуть денні години, але можуть самі зіпсувати собі від них враження, змінивши тактику ввечері. Це невдалий час у вашому оточенні: зросте дратівливість, почнеться метушня. Можлива гостра спірна ситуація, термінове відрядження, виклик, сигнал тривоги, прохання про допомогу. Вірогідні дорожні пригоди, обриви зв’язку. Знервована атмосфера може спровокувати нездужання.

Риби

Основну частину дня Рибам доведеться провести в мріях, в бездіяльності або за нескладним заняттям. Можна побути вдома: навряд чи вас десь почнуть шукати. Якщо ви страждаєте від дефіциту спілкування або інформаційного вакууму, доведеться почекати вечора: в кінці дня надійдуть новини або підвернеться нагода для розмови. Але не варто імпульсивно переходити від слів до справи: порив закінчиться збитками або іншою невдачею.

Джерело

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я