Гороскоп на 19 грудня 2019 для всіх знаків Зодіаку!

0

Овен

Початок дня Овнам краще присвятити нескладним рутинним справам або підтримці здоров’я. Друга половина доби посилить готовність до спілкування, у вас і оточуючих може з’явитися потреба в контакті, зустрічі, переговорах. У відносинах доведеться уточнити цілі і баланс інтересів. До чужих пропозицій краще поставитись нейтрально: у найближчі кілька днів особа, яка вас цікавить, змінить обличчя або прояснить свою позицію, інформує Ukr.Media.

Телець

Сьогодні зірки радять Тельцям «винести за дужки» масштабні довгострокові плани і приділити більше часу поточним дрібницям. Вашої уваги можуть вимагати останні штрихи в справі, яка завершується, або якісь елементи повсякденної рутини. Не варто упускати нюанси, пов’язані зі здоров’ям, красою, іміджем, процедурами по догляду: можливо, на період свят вам у цій сфері доведеться щось змінити.

Близнюки

Близнюкам важливо не випереджати події. Ранок варто присвятити нескладним домашнім або службовим справам, уникаючи зайвої суєти. Крок, зроблений занадто рано, заведе в глухий кут — наприклад, ще не буде на місці потрібної людини. Починання і світське життя краще планувати на другу половину дня. Головною цінністю у цей час стане спілкування як таке, не варто чекати багато чого від цільових акцій, розваг.

Рак

Ракам зірки не радять починати день з активних подорожей по незнайомих маршрутах або принципово нових контактів. Не варто покладати особливих надій і на успішне продовження вчорашніх подій: недавня схема може перестати працювати. Можливостями, які залишилися потрібно скористатися як можна швидше. У другій половині дня уваги вимагає будинок, сім’я, шлюб або баланс стосунків зі значущими людьми.

Лев

Першу половину доби Леви можуть присвятити рутинним справам з категорії «моя спадщина вчорашнього дня». Наприклад, покупці, необхідних дрібниць, які залишилися у списку або завершенню планових лікувально-профілактичних процедур. Новий етап робіт, роз’їздів або спілкування бажано планувати на другу половину дня. Це сприятливий час для налагодження зв’язків, вирішення протиріч, інформаційних пошуків.

Діва

Дівам краще почати день із задоволення своїх дрібних потреб, хвилинки комфорту. Якщо немає термінових справ, можна дозволити собі потурання звичці або випадковій примсі. Приємний момент може бути пов’язаний з любов’ю. Друга половина дня ставить акцент на відносинах з людьми або грошима. Можливі питання у зв’язку з подарунком, дитячими потребами або фінансуванням свята. Баланс краще шукати шляхом переговорів.

Терези

На початку дня Терезам буде в нагоді скромність або скритність. Ці якості забезпечать душевний комфорт і дозволять об’єктивніше оцінити підсумки останніх тижнів. У другій половині дня ваша душевна рівновага може бути розхитана. Доведеться зробити вибір, від якого багато що залежить, у тому числі, в будинку, шлюбі та сім’ї. Але якщо у відносинах ідеальний баланс, у них буде легко розділити і відповідальність.

Скорпіон

Сьогодні зірки навряд чи нададуть Скорпіонам широке поле для дій. Якщо залишилися незакінчені дрібні справи, бажано взятися за них якомога раніше і впоратися з ними швидше. Друга половина дня може принести новини, підштовхнути до вибору або дати привід для розмов, активізувати спілкування з іноземцями, іногородніми. Важливий естетичний, етичний, організаційний або правовий аспект.

Стрілець

Стрільцям не завадить почати цей день з виконання боргу. Навряд чи у вас буде час для здійснення подвигу, доведеться діяти по ситуації і обмежитися дрібними необхідними діями. Непоганим стимулом може стати виправлення матеріального становища в останній момент. Друга половина дня дасть вам можливість висловити свою думку під час дружнього спілкування або партнерських переговорів.

Козоріг

Для Козорогів день почнеться з позитиву. Можна дозволити собі зайву хвилину задоволення і комфорту. Друга половина дня вимагає цілеспрямованості, але разом з почуттям міри, особливо, при перспективі кар’єрного зростання. Інакше ваше відчуття власної важливості може взяти верх над здоровим глуздом і повагою до інших людей, з’явиться ризик порушити рівновагу у відносинах і здоровому балансі інтересів.

Водолій

Перша половина дня для Водоліїв не дуже динамічна, зате будь-яка загроза зникаючи мала. Можна порадувати себе приємною, але шкідливою примхою: вкоренитися і стати звичкою вона не встигне. Друга половина дня сприятлива для спілкування, в тому числі, з іноземцями та мандрівниками. Можливі новини. Важливі ініціативи краще відкласти, особливо ті, що вимагають від вас подобатися і викликати симпатію.

Риби

Сьогодні Рибам важливо не перейти межі спілкування, які самі ж вони і окреслили. Не варто нехтувати і загальноприйнятим етикетом. Це не найкращий момент для початку співпраці. У другій половині дня зростають апетити, але зростають і ризики. Не рекомендуються великі інвестиції та інші масштабні дії: можливий збиток, штраф. Є сенс зібрати інформацію про ймовірні проблеми або про потрібних людей.

Загрузка...

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я