Гороскоп на 20 липня! Відмінний день для вирішення важливих питань і гарного настрою!

0

Овен

Молодик — вододіл в сімейному житті Овнів або в їх житлових справах. Він уточнить ситуацію з нерухомістю, особистою територією, місцем реєстрації. Кордон позначиться і в професійній кар’єрі. Життя поставить межі, за які не вийти, навіть завдяки вашій енергії. Важливі конструктивні відносини з батьками і з людьми, що мають відношення до житла (власникам квартири, орендарем, покупцем).

Телець

Для Тельців день почнеться з продовження вчорашньої суєти, але буря поступово вщухне. Доля поставить жорсткий і недвозначний бар’єр зловживань, перед яким будуть змушені зупинитися навіть найбільші відчайдухи з вашого оточення. Прийде до кінця шлях, або буде поставлений хрест, або взята пауза в емоційно забарвленій суперечці. Знайдеться твердий орієнтир, вирішальний аргумент, точка опори.

Близнюки

Близнюкам пора оцінити стан бюджету, список покупок або підсумок шопінгу, систему платежів, ведення бізнесу, гасіння боргів. Саме час позбутися старих речей. Марнотратних азартних Близнюків день змусить повернутися в рамки своїх можливостей і потиснути плоди своїх авантюр (кредитів, інвестицій). Доведеться взяти відповідальність за них на себе — наприклад, визнати, що вкладення було помилковим.

Рак

Ракам зірки радять спиратися на свої особисті потреби і захищати власні інтереси. Варто знайти час для підбиття підсумків, оцінки здоров’я. Прислухаючись до своїх відчуттів, важливо чесно поглянути на себе з боку. Не завадить об’єктивно оцінити свій образ в чужих очах: позиції у партнерстві та професії, імідж перед законом, актуальний пакет особистих прав і зобов’язань.

Лев

Левам доведеться знизити свою активність і планку запитів. З цієї точки зору, доброчинні будь-які жорсткі обмеження і особисті жертви (вони цілком вірогідні у зв’язку з роботою, хворобою, загальною обстановкою або сімейними обставинами). Завдання цього дня — відновлення сил і внутрішніх резервів, зміцнення тилів. Доречно свідоме усамітнення. Потрібен захист від токсичної спадщини минулого.

Діва

Зірки обіцяють Дівам щасливий вирішення особистих проблем, і не завжди в результаті їх власних заслуг і зусиль. Найчастіше це відбуватиметься за рахунок колективних ресурсів, дружньої підтримки і соціального положення. Обставини знову красномовно засвідчують, хто вам друг, а хто ні. А також допоможуть усвідомити, у своїй ви команді і чи задоволені своєю перспективою.

Терези

Для Терезів день ознаменований важливим моментом у сімейних планах, або у сфері самореалізації, професійного і кар’єрного зростання. На статус і перспективи багатьох Терезів вплинуть фатальні кадрові перестановки або зміни в кланової ієрархії. Можливе повернення колишньої системи контролю і старих правил. Зіграє роль вибір конкретної особи — повернутися до колишньої позиції або піти з неї, звільнивши вам шлях.

Скорпіон

В цю добу Скорпіони можуть розраховувати на торжество істини, справедливості і вигідних для себе старих правил, на повернення до колишньої системи оцінок і цінностей. Ваш персональний успіх буде залежати від суми знань, лояльності до традицій і готовність приєднатися до «генеральної лінії партії». Може бути відновлений ваш авторитет в поважній організації, підтверджений список особистих прав і повноважень.

Стрілець

Стрільці в одному кроці від фатального повороту своєї історії, часткового або тимчасового дозволу кризи. Доведеться змиритися з неможливістю особисто впливати на результат гри: все вирішить загальна логіка подій або чийсь персональний вибір. Зробивши все необхідне, краще «відпустити ситуацію і не зациклюватися на своїх внутрішніх страхах: важливіше запізнілою суєти стане сума ваших колишніх вчинків.

Козоріг

В інтересах Козорогів бути спокійніше (особливо, якщо їм доводиться брати участь в тому чи іншому особистому протистоянні). Якщо ви і раніше не дозволяли собі втратити своє фірмове самовладання, то цей раунд бою зможете виграти без єдиного пострілу. Ваші переконання, принципи і непохитна витримка справлять на опонента настільки сильне враження, що він залишить свою ідею вас «прогнути».

Водолій

Для Водоліїв день стане вирішальним, якщо на кону здоров’я, робота за наймом, добробут родини або підопічних. При цьому збережеться загальна вразливість, посилиться залежність від людей і обставин, стане неминучим відхід на старі позиції. Можливо, доведеться покликати назад вірного помічника, повернутися до старих обов’язків, знову піти до знайомого лікаря, підтвердити діагноз, відновити документи.

Риби

Доля допомагає Рибам поставити крапку у вдалому для себе місці і в ідеальний момент. Якщо якийсь сюжет переривається, можна ефектно піти зі сцени, підвісивши історію на відповідній ноті. Там, де ви одного разу «наступили на горло своїй пісні», з’являється можливість не поспішаючи завершити гру, завдяки тимчасовому поверненню колишніх правил. У вас знову потребують ті, в кому ви потребуєте.

Джерело

Загрузка...
попередня статтяСправжній еліксир молодості – рецепт!
наступна статтяКращий рецепт маринованих солодких помідорів!